Kanepi maastik, Gustav Raud Gustav Raud on pärit Kanepi kandist. Ta õppis “Pallases" 1923-34 A. Vabbe juures, ajuti ka N. Triigi ateljees. Gustav Raud on tuntud nii portretisti kui ka maastikumaalijana. Maastikus köidavad teda pildi sügavusse minevad motiivid ning panoraamsed vaated. G. Raua maalimaneer on kiire, ta pintsel liigub hoogsalt lõuendil, kohati vibreerivalt, kohati nõtkete pikkade tõmmetega. Kanepi maastik on reprodutseeritud ka Gustav Raua kataloogis (Tartu, 1962) repro nr. 10 ja tööde nimestikus nr. 42. Voldemar Erm iseloomustab tema töid: “Tema suvimaastike koloriit põhineb peaaegu alati intensiivse sinise ja rohelise kooskõlal, kuhu kollakad, pruunikad jt. toonid toovad veidi vaheldust. ". 2004 Kanepi maastik, Gustav Raud E-kunstisalongis Raud Gustav
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Kanepi maastik, Gustav Raud E-kunstisalongis
Gustav Raud (1902-1968)

Kanepi maastik

1942 Õli, lõuend 66,8 x 92
signeeritud
Alghind: € 33500/€2141
5. XX sajandi eesti kunsti meistrid
19.12.2000 Tallinnas, Mustpeade Maja

Gustav Raud on pärit Kanepi kandist. Ta õppis “Pallases" 1923-34 A.Vabbe juures, ajuti ka N.Triigi ateljees.

Gustav Raud on tuntud nii portretisti kui ka maastikumaalijana. Maastikus köidavad teda pildi sügavusse minevad motiivid ning panoraamsed vaated. G. Raua maalimaneer on kiire, ta pintsel liigub hoogsalt lõuendil, kohati vibreerivalt, kohati nõtkete pikkade tõmmetega.
Kanepi maastik on reprodutseeritud ka Gustav Raua kataloogis (Tartu, 1962) repro nr. 10 ja tööde nimestikus nr. 42. Voldemar Erm iseloomustab tema töid: “Tema suvimaastike koloriit põhineb peaaegu alati intensiivse sinise ja rohelise kooskõlal, kuhu kollakad, pruunikad jt. toonid toovad veidi vaheldust.".Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kanepi maastik, Gustav Raud

Gustav Raud (1902-1968) Kanepi maastik 1942 Õli, lõuend 66,8 x 92 signeeritud Alghind: € 33500/€2141 5 XX sajandi eesti kunsti meistrid 19 Gustav Raud on pärit Kanepi kandist. Ta õppis “Pallases" 1923-34 A.Vabbe juures, ajuti ka N.Triigi ateljees.
Gustav Raud on tuntud nii portretisti kui ka maastikumaalijana. Maastikus köidavad teda pildi sügavusse minevad motiivid ning panoraamsed vaated. G. Raua maalimaneer on kiire, ta pintsel liigub hoogsalt lõuendil, kohati vibreerivalt, kohati nõtkete pikkade tõmmetega.Kanepi maastik on reprodutseeritud ka Gustav Raua kataloogis (Tartu, 1962) repro nr. 10 ja tööde nimestikus nr. 42. Voldemar Erm iseloomustab tema töid: “Tema suvimaastike koloriit põhineb peaaegu alati intensiivse sinise ja rohelise kooskõlal, kuhu kollakad, pruunikad jt. toonid toovad veidi vaheldust.".

Kanepi maastik, Gustav Raud E-kunstisalongis

Raud Gustav
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük