Natüürmort kõrvitsaga, Ernst Hallop Natüürmordi stuudium aitab kunstnikul tunnetada erinevast materjalist ja kujuga esemete omapära. Nende modelleerimisel valguse ja varjuga on hea harjutada oma kätt ja silma. Antud vaikelus on esindatud väga erineva konfiguratsiooniga esemed. Kompositsiooni keskmeks on ümaravormiline ning atraktiivse heleda kollaka värvusega kõrvits, mida nii tihti kohtab pallaslaste vaikeludes. Klaas kui materjal võimaldab jälgida valgusereflekse ning meeleolukust lisavad maalile poolik leivapäts, või ja nuga. Hallopi kompositsioon on maalitud uusasjalikus laadis, mida esineb ka teiste temaaegsete pallaslaste töödes Valitud meistrid Natüürmort kõrvitsaga, Ernst Hallop E-kunstisalongis Hallop Ernst
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul alates 20 €.
Natüürmort kõrvitsaga, Ernst Hallop E-kunstisalongis
Ernst Hallop (1908-1980)

Natüürmort kõrvitsaga

1920-ndad. Õli, lõuend.
59,5 x 69,3. Signatuuriga.
Alghind: € 29000/€1853
12. Meistrite teosed
23.10.2004 Mustpeade Maja

Natüürmordi stuudium aitab kunstnikul tunnetada erinevast materjalist ja kujuga esemete omapära. Nende modelleerimisel valguse ja varjuga on hea harjutada oma kätt ja silma. Antud vaikelus on esindatud väga erineva konfiguratsiooniga esemed. Kompositsiooni keskmeks on ümaravormiline ning atraktiivse heleda kollaka värvusega kõrvits, mida nii tihti kohtab pallaslaste vaikeludes. Klaas kui materjal võimaldab jälgida valgusereflekse ning meeleolukust lisavad maalile poolik leivapäts, või ja nuga. Hallopi kompositsioon on maalitud uusasjalikus laadis, mida esineb ka teiste temaaegsete pallaslaste töödesErnst Hallop (1908-1980)
Maalikunstnik,
sündinud 1908 Gat¹inas, surnud 1980 Tallinnas. Õppis aastast 1926“Pallases“ (A. Vabbe juhendusel), lõpetas selle 1934. Täiendas end 1935-37 Inglismaal, Prantsusmaal ja Itaalias. Tegutses seejärel vabakunstnikunaVõrus.
Viljeles pastell- ja õlimaali, kriidi- ja söejoonistust ning monotüüpiat,¾anreist eelistas maastikku ja portreed. Valdab tõsine, pisut eleegiline meeleolu, motiivistik on tavapärane.
Näitused aastast 1933.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Natüürmort kõrvitsaga, Ernst Hallop

Ernst Hallop (1908-1980) Natüürmort kõrvitsaga 1920-ndad Õli, lõuend Natüürmordi stuudium aitab kunstnikul tunnetada erinevast materjalist ja kujuga esemete omapära. Nende modelleerimisel valguse ja varjuga on hea harjutada oma kätt ja silma. Antud vaikelus on esindatud väga erineva konfiguratsiooniga esemed. Kompositsiooni keskmeks on ümaravormiline ning atraktiivse heleda kollaka värvusega kõrvits, mida nii tihti kohtab pallaslaste vaikeludes. Klaas kui materjal võimaldab jälgida valgusereflekse ning meeleolukust lisavad maalile poolik leivapäts, või ja nuga. Hallopi kompositsioon on maalitud uusasjalikus laadis, mida esineb ka teiste temaaegsete pallaslaste töödes

Natüürmort kõrvitsaga, Ernst Hallop E-kunstisalongis

Hallop Ernst
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük