Metsatee, Ernst Hallop E-kunstisalongis Ernst Hallopi loomingus domineerib maastik. Oma töis on ta jäädvustanud nii Võrumaa kaunist loodust kui ka loomingulistel reisidel nähtut. Kunstnikku on tituleeritud ka "Võrumaa maastikumaalijaks“. Hallop on samuti "Pallase" maalikooliga kunstnik, kes lõpudiplomini (Ado Vabbe õpilasena) jõudis 1934. aastal. "Metsatee“ kujutab suvist päikeseküllast männimetsa. Kunstniku laad on natuuritruu, pintslikiri lopsakas. Motiiv mõjub romantilisena ning tekitab vaatajas igatsuse metsa ja puhta looduse järele. 2004 Metsatee, Ernst Hallop E-kunstisalongis Hallop Ernst
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Metsatee, Ernst Hallop E-kunstisalongis
Ernst Hallop (1908-1980)

Metsatee

1962 Õli, lõuend papil. 80 x 65,5. Signatuuriga
Alghind: € 13000/€831, lõpphind: € 13 000/ 831
15. Meistri puudutus
09.11.2005 Tallinn, Mustpeade maja

Ernst Hallopi loomingus domineerib maastik. Oma töis on ta jäädvustanud nii Võrumaa kaunist loodust kui ka loomingulistel reisidel nähtut. Kunstnikku on tituleeritud ka "Võrumaa maastikumaalijaks“. Hallop on samuti "Pallase" maalikooliga kunstnik, kes lõpudiplomini (Ado Vabbe õpilasena) jõudis 1934. aastal.

"Metsatee“ kujutab suvist päikeseküllast männimetsa. Kunstniku laad on natuuritruu, pintslikiri lopsakas. Motiiv mõjub romantilisena ning tekitab vaatajas igatsuse metsa ja puhta looduse järele.Ernst Hallop (1908-1980)
Maalikunstnik,
sündinud 1908 Gat¹inas, surnud 1980 Tallinnas. Õppis aastast 1926“Pallases“ (A. Vabbe juhendusel), lõpetas selle 1934. Täiendas end 1935-37 Inglismaal, Prantsusmaal ja Itaalias. Tegutses seejärel vabakunstnikunaVõrus.
Viljeles pastell- ja õlimaali, kriidi- ja söejoonistust ning monotüüpiat,¾anreist eelistas maastikku ja portreed. Valdab tõsine, pisut eleegiline meeleolu, motiivistik on tavapärane.
Näitused aastast 1933.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Metsatee, Ernst Hallop E-kunstisalongis

Ernst Hallop (1908-1980) Metsatee 1962 Õli, lõuend papil 80 x 65,5 Ernst Hallopi loomingus domineerib maastik. Oma töis on ta jäädvustanud nii Võrumaa kaunist loodust kui ka loomingulistel reisidel nähtut. Kunstnikku on tituleeritud ka "Võrumaa maastikumaalijaks“. Hallop on samuti "Pallase" maalikooliga kunstnik, kes lõpudiplomini (Ado Vabbe õpilasena) jõudis 1934. aastal.
"Metsatee“ kujutab suvist päikeseküllast männimetsa. Kunstniku laad on natuuritruu, pintslikiri lopsakas. Motiiv mõjub romantilisena ning tekitab vaatajas igatsuse metsa ja puhta looduse järele.

Metsatee, Ernst Hallop E-kunstisalongis

Hallop Ernst
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük