Võru vaade Roosisaarelt, Ernst Ernst Hallop on Võrumaal Kasaritsas sündinud kunstnik, kelle eesti-aineliste maastike seas domineerivad maalilised Lõuna-Eesti vaated. “Võrumaa maastikumaalija" juubeliks kirjutas H. Otto “. . . Su kaunis kodupaik Sulle juba koolipõlves nii sügavat mõju avaldas, et Sa kirjatähtede sehkendamise asemel parema meelega ikka värvipulka peos tükkisid hoidma. " Kunstniku loomingus on tunda erinevaid mõjutusi, kuid Hallop jääb truuks looduslähedasele pisut stiliseerivale kujutluslaadile, mida on näha ka pastellis “Võru vaade Roosisaarelt". 2004 Võru vaade Roosisaarelt, Ernst Hallop E-kunstisalongis Hallop Ernst
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Võru vaade Roosisaarelt, Ernst Hallop E-kunstisalongis
Ernst Hallop (1908-1980)

Võru vaade Roosisaarelt

1961 Pastell, paber. 42x62. Signatuuriga.
Alghind: € 8500/€543, lõpphind: € 18 500/ 1 183
11. Valitud meistrid
25.03.2004 Mustpeade Maja, Tallinn, Pikk 26

Ernst Hallop on Võrumaal Kasaritsas sündinud kunstnik, kelle eesti-aineliste maastike seas domineerivad maalilised Lõuna-Eesti vaated. “Võrumaa maastikumaalija" juubeliks kirjutas H. Otto “... Su kaunis kodupaik Sulle juba koolipõlves nii sügavat mõju avaldas, et Sa kirjatähtede sehkendamise asemel parema meelega ikka värvipulka peos tükkisid hoidma."

Kunstniku loomingus on tunda erinevaid mõjutusi, kuid Hallop jääb truuks looduslähedasele pisut stiliseerivale kujutluslaadile, mida on näha ka pastellis “Võru vaade Roosisaarelt".Ernst Hallop (1908-1980)
Maalikunstnik,
sündinud 1908 Gat¹inas, surnud 1980 Tallinnas. Õppis aastast 1926“Pallases“ (A. Vabbe juhendusel), lõpetas selle 1934. Täiendas end 1935-37 Inglismaal, Prantsusmaal ja Itaalias. Tegutses seejärel vabakunstnikunaVõrus.
Viljeles pastell- ja õlimaali, kriidi- ja söejoonistust ning monotüüpiat,¾anreist eelistas maastikku ja portreed. Valdab tõsine, pisut eleegiline meeleolu, motiivistik on tavapärane.
Näitused aastast 1933.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Võru vaade Roosisaarelt, Ernst

Ernst Hallop (1908-1980) Võru vaade Roosisaarelt 1961 Pastell, paber 42x62 Ernst Hallop on Võrumaal Kasaritsas sündinud kunstnik, kelle eesti-aineliste maastike seas domineerivad maalilised Lõuna-Eesti vaated. “Võrumaa maastikumaalija" juubeliks kirjutas H. Otto “... Su kaunis kodupaik Sulle juba koolipõlves nii sügavat mõju avaldas, et Sa kirjatähtede sehkendamise asemel parema meelega ikka värvipulka peos tükkisid hoidma."
Kunstniku loomingus on tunda erinevaid mõjutusi, kuid Hallop jääb truuks looduslähedasele pisut stiliseerivale kujutluslaadile, mida on näha ka pastellis “Võru vaade Roosisaarelt".

Võru vaade Roosisaarelt, Ernst Hallop E-kunstisalongis

Hallop Ernst
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük