Natüürmort hüatsindiga, Leili Muuga Maal "Natüürmort hüatsindiga“ valmis eelmise kalade pildiga praktiliselt samal ajal. Antud kompositsioonis on enam esemeid ja värve, käsitluslaadis võib tabada nii sarnasusi kui ka erinevusi. Vormid on kergelt stiliseeritud, kandilised. Erinevust on näha aga koloriidis - "Natüürmordis hüatsindiga“ kumavad värvipinnad üksteisest läbi. Kunstnik on tumedatele toonidele kandnud peale heledamaid, mis tekitab toredaid nüansse ning muudab koloriidi vaheldusrikkamaks. Võib aimata juba hilisema maalilaadi algeid, mis Muuga loomingus ilmnevad selgemalt 1960ndate keskel. Meistritöö Natüürmort hüatsindiga, Leili Muuga E-kunstisalongis Muuga Leili
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni.
Natüürmort hüatsindiga, Leili Muuga E-kunstisalongis

Natüürmort hüatsindiga

1960 Õli, papp. 50X38,5. Signatuuriga.
Alghind: 14 500/ € 927
15. Meistri puudutus
09.11.2005 Tallinn, Mustpeade maja

Maal "Natüürmort hüatsindiga“ valmis eelmise kalade pildiga praktiliselt samal ajal. Antud kompositsioonis on enam esemeid ja värve, käsitluslaadis võib tabada nii sarnasusi kui ka erinevusi. Vormid on kergelt stiliseeritud, kandilised. Erinevust on näha aga koloriidis - "Natüürmordis hüatsindiga“ kumavad värvipinnad üksteisest läbi. Kunstnik on tumedatele toonidele kandnud peale heledamaid, mis tekitab toredaid nüansse ning muudab koloriidi vaheldusrikkamaks. Võib aimata juba hilisema maalilaadi algeid, mis Muuga loomingus ilmnevad selgemalt 1960ndate keskel.Leili Muuga
Maalikunstnik Leili Muuga sündis 14.11.1922 Venemaal maamõõtja perekonnas. Õppis alates 1947. aastast Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis, lõpetas 1953. aastal ERKI. Aastatel 1962-1977 töötas ERKI-s õppejõuna, seejärel asus tegutsema vabakunstnikuna.
Kuulub Eesti Kunstnike Liitu alates 1953. aastast. Osaleb näitustel alates 1953. aastast.
Alustas oma loometeed eesti kunstis teemalahenduselt ja väljenduslaadilt uudsete paljufiguuriliste kompositsioonidega, on loonud ka maastiku- ja meremaale.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Natüürmort hüatsindiga, Leili Muuga

Leili Muuga Natüürmort hüatsindiga 1960 Õli, papp 50X38,5 Maal "Natüürmort hüatsindiga“ valmis eelmise kalade pildiga praktiliselt samal ajal. Antud kompositsioonis on enam esemeid ja värve, käsitluslaadis võib tabada nii sarnasusi kui ka erinevusi. Vormid on kergelt stiliseeritud, kandilised. Erinevust on näha aga koloriidis - "Natüürmordis hüatsindiga“ kumavad värvipinnad üksteisest läbi. Kunstnik on tumedatele toonidele kandnud peale heledamaid, mis tekitab toredaid nüansse ning muudab koloriidi vaheldusrikkamaks. Võib aimata juba hilisema maalilaadi algeid, mis Muuga loomingus ilmnevad selgemalt 1960ndate keskel.

Natüürmort hüatsindiga, Leili Muuga E-kunstisalongis

Muuga Leili
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük