Poiss köiega, Andrus Johani Johani lõpetas Pallase 1933. aastal lennus, mida on peetud üheks tugevamaks ja küpsemaks. Tema põhialadeks kujunesid kompositsioon ja portree. Viimases saavutas ta erilise nüansipeenuse ja psühholoogilise sügavuse. Kunstiteadlane Mai Levin on antud maalist kirjutanud nõnda: "Maal mõjub sugestiivselt ja annab edasi noore hinge sügavuses pesitsevat kurbust. Köis poisi õlal sümboliseerib vaeva, mis käib kaasas inimsaatusega. Kunstnik kujutab poissi hella tundetooniga. See on üks liigutavamaid maale Andruse loomingus. “ Teos on reprodutseeritud Helene Mugasto-Johani koostatud teoses "Andrus Johani oma ajas: 1906-1941“ (Tallinn, 1998) nr 13 all. Teos on kunstimälestis ning pärineb Kuremaa lossi kunstikogust. Maali autor A. Johani kuulub I Eesti Vabariigi kunstnike paremikku, mis annab maalile kunstiajaloolise väärtuse. 2013 Poiss köiega, Andrus Johani E-kunstisalongis Johani Andrus
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Poiss köiega, Andrus Johani E-kunstisalongis
Andrus Johani (1906-1941)

Poiss köiega

1934 Õli, lõuend. Signatuuriga. 80x64
Alghind: € €9250, lõpphind: € 17 500
37. E-Kunstisalongi XXXVII oksjon
05.11.2016 Tartu galeriis kell 15

Johani lõpetas Pallase 1933. aastal lennus, mida on peetud üheks tugevamaks ja küpsemaks. Tema põhialadeks kujunesid kompositsioon ja portree. Viimases saavutas ta erilise nüansipeenuse ja psühholoogilise sügavuse. Kunstiteadlane Mai Levin on antud maalist kirjutanud nõnda: "Maal mõjub sugestiivselt ja annab edasi noore hinge sügavuses pesitsevat kurbust. Köis poisi õlal sümboliseerib vaeva, mis käib kaasas inimsaatusega. Kunstnik kujutab poissi hella tundetooniga. See on üks liigutavamaid maale Andruse loomingus.“ Teos on reprodutseeritud Helene Mugasto-Johani koostatud teoses "Andrus Johani oma ajas: 1906-1941“ (Tallinn, 1998) nr 13 all. Teos on kunstimälestis ning pärineb Kuremaa lossi kunstikogust. Maali autor A. Johani kuulub I Eesti Vabariigi kunstnike paremikku, mis annab maalile kunstiajaloolise väärtuse.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Poiss köiega, Andrus Johani

Andrus Johani (1906-1941) Poiss köiega 1934 Õli, lõuend Signatuuriga Johani lõpetas Pallase 1933. aastal lennus, mida on peetud üheks tugevamaks ja küpsemaks. Tema põhialadeks kujunesid kompositsioon ja portree. Viimases saavutas ta erilise nüansipeenuse ja psühholoogilise sügavuse. Kunstiteadlane Mai Levin on antud maalist kirjutanud nõnda: "Maal mõjub sugestiivselt ja annab edasi noore hinge sügavuses pesitsevat kurbust. Köis poisi õlal sümboliseerib vaeva, mis käib kaasas inimsaatusega. Kunstnik kujutab poissi hella tundetooniga. See on üks liigutavamaid maale Andruse loomingus.“ Teos on reprodutseeritud Helene Mugasto-Johani koostatud teoses "Andrus Johani oma ajas: 1906-1941“ (Tallinn, 1998) nr 13 all. Teos on kunstimälestis ning pärineb Kuremaa lossi kunstikogust. Maali autor A. Johani kuulub I Eesti Vabariigi kunstnike paremikku, mis annab maalile kunstiajaloolise väärtuse.

Poiss köiega, Andrus Johani E-kunstisalongis

Johani Andrus
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük