Rahutuvi, Ilmar Kruusamäe E-kunstisalongis Kompositsiooni "Rahutuvi" valmimise aastal olid rahutuvidega keerulised lood. T¹ernobõli aatomielektrijaama katastroof vapustas kogu maailma. Eriti masendas ametivõimude ignorantsus oma tavakodanike suhtes, kes jäeti silmitsi katastroofi tagajärgedega ning kelle eest tegelikke ohte kiivalt varjati. Kruusamäe on oma piltide teemad sidunud ikka ümbritseva maailmaga, vihjates neis valupunktidele, mis meid ümbritsevad. Maakera kujulisse puuri pandud rahutuvigi on üks neid ohu märke. Valge lind, kes peaks sümboliseerima kõrgeid aateid ja kauneid tõekspidamisi, viitab antud töös pigem maailma pahupoolele. 2008 Rahutuvi, Ilmar Kruusamäe E-kunstisalongis Kruusamäe Ilmar
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Rahutuvi, Ilmar Kruusamäe E-kunstisalongis
Ilmar Kruusamäe (sünd 1957)

Rahutuvi

1986 Õli, lõuend. Signatuuriga. 108,5x137
Alghind: €

Kompositsiooni "Rahutuvi" valmimise aastal olid rahutuvidega keerulised lood. T¹ernobõli aatomielektrijaama katastroof vapustas kogu maailma. Eriti masendas ametivõimude ignorantsus oma tavakodanike suhtes, kes jäeti silmitsi katastroofi tagajärgedega ning kelle eest tegelikke ohte kiivalt varjati. Kruusamäe on oma piltide teemad sidunud ikka ümbritseva maailmaga, vihjates neis valupunktidele, mis meid ümbritsevad. Maakera kujulisse puuri pandud rahutuvigi on üks neid ohu märke. Valge lind, kes peaks sümboliseerima kõrgeid aateid ja kauneid tõekspidamisi, viitab antud töös pigem maailma pahupoolele.Ilmar Kruusamäe (sünd 1957)
Sündinud 1957. aastal Tartus. Õppis aastast 1975 Tartu Ülikoolis.Lõpetas selle 1980. aastal majandusteadlasena. Kunstihariduse sai 1976-1980 Tartu Ülikooli kunstikabinetis Andrus Kasemaa juhendusel. Aastast 1988 Kunstnike Liidu liige. Kunstirühmitise Kursi koolkond asutaja 1988. aastal. Näitused aastast 1979 (Baltimaade noorte kunstnike triennaal, Riia, Tampere, Helsingi, Tokyo, Norra, Havai, Tartu Kunstnike maja, Tallinna Kunstisalong).


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Rahutuvi, Ilmar Kruusamäe E-kunstisalongis

Ilmar Kruusamäe (sünd 1957) Rahutuvi 1986 Õli, lõuend Signatuuriga Kompositsiooni "Rahutuvi" valmimise aastal olid rahutuvidega keerulised lood. T¹ernobõli aatomielektrijaama katastroof vapustas kogu maailma. Eriti masendas ametivõimude ignorantsus oma tavakodanike suhtes, kes jäeti silmitsi katastroofi tagajärgedega ning kelle eest tegelikke ohte kiivalt varjati. Kruusamäe on oma piltide teemad sidunud ikka ümbritseva maailmaga, vihjates neis valupunktidele, mis meid ümbritsevad. Maakera kujulisse puuri pandud rahutuvigi on üks neid ohu märke. Valge lind, kes peaks sümboliseerima kõrgeid aateid ja kauneid tõekspidamisi, viitab antud töös pigem maailma pahupoolele.

Rahutuvi, Ilmar Kruusamäe E-kunstisalongis

Kruusamäe Ilmar
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük