Rahutuvi, Ilmar Kruusamäe E-kunstisalongis Kruusamäe on kunstis iseõppija ning süvenes aktiivsemalt maalimisse ülikooli majandusteaduse õpingute kõrvalt. Kruusamäe oli seotud tollase Tartu Riikliku Ülikooli kunstikabinetiga, mida juhtis Andrus Kasemaa. Kruusamäe on 1988. aastal rajatud kunstnike rühmituse Kursi koolkond üks asutajaliige ning oma loomingulise tegevuse eest on ta pälvinud nii Ado Vabbe nimelise stipendiumi kui ka Kristjan Raua preemia. Teos "Rahutuvi" illustreerib oma ajastu vaimu ja meeleolusid: sümbolitest on välja loetavad T¹ernobõli tuumakatastroof, võidukäik kosmosesse, petlik maailmarahu jne. Vaatamata tugevale ajastusidemele kannab teos universaalseid sisuliine, mida võib üle kanda ka tänasesse päeva. 108,5x137 Alg: Toimus Rahutuvi, Ilmar Kruusamäe E-kunstisalongis Kruusamäe Ilmar
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Rahutuvi, Ilmar Kruusamäe E-kunstisalongis
Ilmar Kruusamäe (sünd 1957)

Rahutuvi

1986 Õli, lõuend. Signatuuriga. 108,5x137
Alghind: € €2900
34. E-Kunstisalongi XXXIV oksjon
28.03.2015 Tartu galeriis kell 15

Kruusamäe on kunstis iseõppija ning süvenes aktiivsemalt maalimisse
ülikooli majandusteaduse õpingute kõrvalt. Kruusamäe
oli seotud tollase Tartu Riikliku Ülikooli kunstikabinetiga,
mida juhtis Andrus Kasemaa. Kruusamäe on 1988. aastal rajatud
kunstnike rühmituse Kursi koolkond üks asutajaliige ning
oma loomingulise tegevuse eest on ta pälvinud nii Ado Vabbe
nimelise stipendiumi kui ka Kristjan Raua preemia. Teos
"Rahutuvi" illustreerib oma ajastu vaimu ja meeleolusid: sümbolitest
on välja loetavad T¹ernobõli tuumakatastroof, võidukäik
kosmosesse, petlik maailmarahu jne. Vaatamata tugevale
ajastusidemele kannab teos universaalseid sisuliine, mida võib
üle kanda ka tänasesse päeva.Ilmar Kruusamäe (sünd 1957)
Sündinud 1957. aastal Tartus. Õppis aastast 1975 Tartu Ülikoolis.Lõpetas selle 1980. aastal majandusteadlasena. Kunstihariduse sai 1976-1980 Tartu Ülikooli kunstikabinetis Andrus Kasemaa juhendusel. Aastast 1988 Kunstnike Liidu liige. Kunstirühmitise Kursi koolkond asutaja 1988. aastal. Näitused aastast 1979 (Baltimaade noorte kunstnike triennaal, Riia, Tampere, Helsingi, Tokyo, Norra, Havai, Tartu Kunstnike maja, Tallinna Kunstisalong).


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Rahutuvi, Ilmar Kruusamäe E-kunstisalongis

Ilmar Kruusamäe (sünd 1957) Rahutuvi 1986 Õli, lõuend Signatuuriga Kruusamäe on kunstis iseõppija ning süvenes aktiivsemalt maalimisseülikooli majandusteaduse õpingute kõrvalt. Kruusamäeoli seotud tollase Tartu Riikliku Ülikooli kunstikabinetiga,mida juhtis Andrus Kasemaa. Kruusamäe on 1988. aastal rajatudkunstnike rühmituse Kursi koolkond üks asutajaliige ningoma loomingulise tegevuse eest on ta pälvinud nii Ado Vabbenimelise stipendiumi kui ka Kristjan Raua preemia. Teos"Rahutuvi" illustreerib oma ajastu vaimu ja meeleolusid: sümboliteston välja loetavad T¹ernobõli tuumakatastroof, võidukäikkosmosesse, petlik maailmarahu jne. Vaatamata tugevaleajastusidemele kannab teos universaalseid sisuliine, mida võibüle kanda ka tänasesse päeva.

Rahutuvi, Ilmar Kruusamäe E-kunstisalongis

Kruusamäe Ilmar
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük