Sügisoksjon 2019 E-Kunstisalong on väga tänulik kõigile oksjonile toodud tööde omanikele, ostjatele ja pakkujatele. Eriline tänu Pärnu Linnavalitsusele ja härra Meelis Kukele emotsionaalse ja väga huvitava esinemise eest. Meie kummardus ja suur aitäh eesti meediale - Tartu Postimees ja ETV. Toredat kunstinautimist hallidel sügispäevadel ja uute kohtumisteni! Benita Vomm "Ühel kuumal suvepäeval" 1956 Oksjonite dokumentatsioon Sügisoksjon 2019
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

Sügisoksjon 2019

E-Kunstisalong on väga tänulik kõigile oksjonile toodud tööde omanikele, ostjatele ja pakkujatele. Eriline tänu Pärnu Linnavalitsusele ja härra Meelis Kukele emotsionaalse ja väga huvitava esinemise eest. Meie kummardus ja suur aitäh eesti meediale - Tartu Postimees ja ETV.
Toredat kunstinautimist hallidel sügispäevadel ja uute kohtumisteni!

Sügisoksjon 2019
Benita Vomm "Ühel kuumal suvepäeval" 1956


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Sügisoksjon 2019

Benita Vomm "Ühel kuumal suvepäeval" 1956 Oksjonite dokumentatsioon E-Kunstisalong on väga tänulik kõigile oksjonile toodud tööde omanikele, ostjatele ja pakkujatele. Eriline tänu Pärnu Linnavalitsusele ja härra Meelis Kukele emotsionaalse ja väga huvitava esinemise eest. Meie kummardus ja suur aitäh eesti meediale - Tartu Postimees ja ETV. Toredat kunstinautimist hallidel sügispäevadel ja uute kohtumisteni!

Sügisoksjon 2019

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük