Tantsisid endid putukateks, Albert Eesti joonistuskunsti esiridadesse kuuluv Gulk tõestab ka maalilises vesivärvi tehnikas oma meisterlikku joonistusoskuse taset, kus tähelepanu joonele ning värvimosaiigi tükkide kokkusobitamisele loob niidistikuna hargnevaid kompositsioone. Oma loomingus püüab Gulk edasi anda elurõõmu ja helgust sürrealistliku miljöö ning humoorikate karakterite läbi. Ado Vabbe kunstipreemiaga tunnustatud Gulk õppis Tartu Kunstikoolis kunstilise kujundamise erialal ning jätkas TÜ maaliosakonnas, mille lõpetas 1999. aastal. Gulk on 1988. aastal loodud kunstnike rühmituse Kursi koolkond üks asutajaliikmetest. E-Kunstisalongi XXXII oksjon Tantsisid endid putukateks, Albert Gulk E-kunstisalongis Gulk Albert
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Tantsisid endid putukateks, Albert Gulk E-kunstisalongis

Tantsisid endid putukateks

2003 Akvarell, paber. Signatuuriga. Lm 115,5x88
Alghind: € 1 500
41. E-Kunstisalongi XLI oksjon
07.04.2018 Tartu galeriis kell 15

Eesti joonistuskunsti esiridadesse kuuluv Gulk tõestab ka maalilises vesivärvi tehnikas oma meisterlikku joonistusoskuse taset, kus tähelepanu joonele ning värvimosaiigi tükkide kokkusobitamisele loob niidistikuna hargnevaid kompositsioone. Oma loomingus püüab Gulk edasi anda elurõõmu ja helgust sürrealistliku miljöö ning humoorikate karakterite läbi. Ado Vabbe kunstipreemiaga tunnustatud Gulk õppis Tartu Kunstikoolis kunstilise kujundamise erialal ning jätkas TÜ maaliosakonnas, mille lõpetas 1999. aastal. Gulk on 1988. aastal loodud kunstnike rühmituse Kursi koolkond üks asutajaliikmetest.Albert Gulk
Kunstnik Albert Gulk sündis 1969. aastal Antslas. Lõpetas 1996. aastal Tartu Ülikooli maaliosakonna. On töötanud Tartu Lastekunstikoolis õpetajana, hetkel vabakutseline. Osaleb näitustel alates 1988. aastast. Samal aastal asutas koos Ilmar Kruusamäe, Peeter Alliku ja Priit Pangsepaga Tartus Kursi koolkonna. Kuulub Eesti Kunstnike Liitu alates 1995. aastast. Albert Gulki töid iseloomustab isikupärane joonistuslaad, kus ta juhindub monumentaalkunsti ja pannooliku esituslaadi reeglitest. Kunstiteadlane Eha Komissarov on öelnud, et Gulki töötamislaadi kindlus ja veenvus tõstsid ta koheselt eesti joonistuse esiridadesse. Albert Gulki algupärast taidurlikkust toonitab fakt, et kunstnik ei kasuta oma joonistustes modelli ega foto abi ja toetub üksnes oma visuaalse mälu kujunditele.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tantsisid endid putukateks, Albert

Albert Gulk Tantsisid endid putukateks 2003 Akvarell, paber Signatuuriga Eesti joonistuskunsti esiridadesse kuuluv Gulk tõestab ka maalilises vesivärvi tehnikas oma meisterlikku joonistusoskuse taset, kus tähelepanu joonele ning värvimosaiigi tükkide kokkusobitamisele loob niidistikuna hargnevaid kompositsioone. Oma loomingus püüab Gulk edasi anda elurõõmu ja helgust sürrealistliku miljöö ning humoorikate karakterite läbi. Ado Vabbe kunstipreemiaga tunnustatud Gulk õppis Tartu Kunstikoolis kunstilise kujundamise erialal ning jätkas TÜ maaliosakonnas, mille lõpetas 1999. aastal. Gulk on 1988. aastal loodud kunstnike rühmituse Kursi koolkond üks asutajaliikmetest.

Tantsisid endid putukateks, Albert Gulk E-kunstisalongis

Gulk Albert
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük