52 Supilinn talvel, Silja Silja Salmistu on eesti kunstnik, praegu elab ja töötab ta Taanis. Salmistu on lõpetanud Tartu Kunstikooli ning Tartu Ülikooli maaliosakonna. Kunstnik eelistab maalida päriselust, jagada aega ja ruumi oma kujutatavatega. Teda on tunnustatud mitmete auhindadega Eestis, aga ka rahvusvahelistel konkurssidel. „Supilinnas Herne tänava alguses elas ja pidas ateljeed ka Vastseliinast pärit ja Tartu Ülikoolis maaliasjandust õppinud Silja Salmistu. Need majad seal kaugemal vastu lõunapäikest peaks olema Kroonuaia tänava ääres,“ nii on kirjutatud käesolevast teosest raamatus „Pintsliga tõmmatud linnad“ (Reproduktsioon teosest on ära toodud lk 269). 2000 52. Supilinn talvel, Silja Salmistu E-kunstisalongis Salmistu Silja
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
52. Supilinn talvel, Silja Salmistu E-kunstisalongis
Silja Salmistu (sünd 1967)

52. Supilinn talvel

2002. Õli, tekstiil. 76x90. Signatuuriga.
Alghind: € 2500, lõpphind: € 2500
51. E-Kunstisalongi LI oksjon
29.04.2023 Tartu galeriis kell 13

Silja Salmistu on eesti kunstnik, praegu elab ja töötab ta Taanis. Salmistu on lõpetanud Tartu Kunstikooli ning Tartu Ülikooli maaliosakonna. Kunstnik eelistab maalida päriselust, jagada aega ja ruumi oma kujutatavatega. Teda on tunnustatud mitmete auhindadega Eestis, aga ka rahvusvahelistel konkurssidel. „Supilinnas Herne tänava alguses elas ja pidas ateljeed ka Vastseliinast pärit ja Tartu Ülikoolis maaliasjandust õppinud Silja Salmistu. Need majad seal kaugemal vastu lõunapäikest peaks olema Kroonuaia tänava ääres,“ nii on kirjutatud käesolevast teosest raamatus „Pintsliga tõmmatud linnad“ (Reproduktsioon teosest on ära toodud lk 269).Silja Salmistu (sünd 1967)
Sündinud 1967.a. Vastseliinas. Lõpetanud Tartu Kunstikooli 1986.a. kunstilise kujundamise erialal ja Tartu Ülikooli maali eriala 1994.a. Aastast 1994 Tartu Ülikooli maalieriala õppejõud. Näitused alates 1987 aastast (Tartu Kunstnike maja, Taani, Tallinn,Soome, Saksamaa). Elab praegu Taanis ja esineb aktiivselt sealses kunstielus.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

52 Supilinn talvel, Silja

Silja Salmistu (sünd 1967) 52 Supilinn talvel 2002 Silja Salmistu on eesti kunstnik, praegu elab ja töötab ta Taanis. Salmistu on lõpetanud Tartu Kunstikooli ning Tartu Ülikooli maaliosakonna. Kunstnik eelistab maalida päriselust, jagada aega ja ruumi oma kujutatavatega. Teda on tunnustatud mitmete auhindadega Eestis, aga ka rahvusvahelistel konkurssidel. „Supilinnas Herne tänava alguses elas ja pidas ateljeed ka Vastseliinast pärit ja Tartu Ülikoolis maaliasjandust õppinud Silja Salmistu. Need majad seal kaugemal vastu lõunapäikest peaks olema Kroonuaia tänava ääres,“ nii on kirjutatud käesolevast teosest raamatus „Pintsliga tõmmatud linnad“ (Reproduktsioon teosest on ära toodud lk 269).

52. Supilinn talvel, Silja Salmistu E-kunstisalongis

Salmistu Silja
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük