Täpiline, Silja Salmistu E-kunstisalongis Silja Salmistu on jäänud truuks natüürmordi ¾anrile, milles ta on saavutanud suure meisterlikkuse. Kunstnik maalib argiseid esemeid, paigutades nende vahele erinevaid draperiisid, mis ilmestavad kompositsiooni. Antud vaikelus kasutab S. Salmistu meisterlikult erinevaid täpilisi pindu, mis lisavad tööle muhedat emotsiooni. Neis igapäevastes kööginõudes on peidus möödunud aegade nostalgia hõngu. Täpilised kuivaine topsid ning punasetäpilise äärega taldrik on meenutus nõukogude ajast, kus nad kuulusid iga köögi tarberiistade hulka. Salmistu natüürmordis võlub tema esemete maalimise oskus, erinevate materjalide tunnetus, valguse peegelduste edasiandmine. "Täpiline“ köidab oma intiimsuse, asjade hingestatuse ning koloriidiga. 2000 Täpiline, Silja Salmistu E-kunstisalongis Salmistu Silja
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Täpiline, Silja Salmistu E-kunstisalongis
Silja Salmistu (sünd 1967)

Täpiline

2001 Õli, lõuend. 85 x 85. Signatuuriga
Alghind: € 12000/€767
15. Meistri puudutus
09.11.2005 Tallinn, Mustpeade maja

Silja Salmistu on jäänud truuks natüürmordi ¾anrile, milles ta on saavutanud suure meisterlikkuse. Kunstnik maalib argiseid esemeid, paigutades nende vahele erinevaid draperiisid, mis ilmestavad kompositsiooni. Antud vaikelus kasutab S. Salmistu meisterlikult erinevaid täpilisi pindu, mis lisavad tööle muhedat emotsiooni. Neis igapäevastes kööginõudes on peidus möödunud aegade nostalgia hõngu. Täpilised kuivaine topsid ning punasetäpilise äärega taldrik on meenutus nõukogude ajast, kus nad kuulusid iga köögi tarberiistade hulka. Salmistu natüürmordis võlub tema esemete maalimise oskus, erinevate materjalide tunnetus, valguse peegelduste edasiandmine. "Täpiline“ köidab oma intiimsuse, asjade hingestatuse ning koloriidiga.Silja Salmistu (sünd 1967)
Sündinud 1967.a. Vastseliinas. Lõpetanud Tartu Kunstikooli 1986.a. kunstilise kujundamise erialal ja Tartu Ülikooli maali eriala 1994.a. Aastast 1994 Tartu Ülikooli maalieriala õppejõud. Näitused alates 1987 aastast (Tartu Kunstnike maja, Taani, Tallinn,Soome, Saksamaa). Elab praegu Taanis ja esineb aktiivselt sealses kunstielus.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Täpiline, Silja Salmistu E-kunstisalongis

Silja Salmistu (sünd 1967) Täpiline 2001 Õli, lõuend 85 x 85 Silja Salmistu on jäänud truuks natüürmordi ¾anrile, milles ta on saavutanud suure meisterlikkuse. Kunstnik maalib argiseid esemeid, paigutades nende vahele erinevaid draperiisid, mis ilmestavad kompositsiooni. Antud vaikelus kasutab S. Salmistu meisterlikult erinevaid täpilisi pindu, mis lisavad tööle muhedat emotsiooni. Neis igapäevastes kööginõudes on peidus möödunud aegade nostalgia hõngu. Täpilised kuivaine topsid ning punasetäpilise äärega taldrik on meenutus nõukogude ajast, kus nad kuulusid iga köögi tarberiistade hulka. Salmistu natüürmordis võlub tema esemete maalimise oskus, erinevate materjalide tunnetus, valguse peegelduste edasiandmine. "Täpiline“ köidab oma intiimsuse, asjade hingestatuse ning koloriidiga.

Täpiline, Silja Salmistu E-kunstisalongis

Salmistu Silja
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük