54 Viljalõikus, Aksel Tamme Aksel Tamme alustas kunstiõpinguid Tartus, 1944. aastal emigreerus Rootsi ning täiendas end seal maalikunsti, aga ka nahakunsti valdkonnas. Mõned aastad hiljem viis elu ta Torontosse, kus Tamme hakkas lisaks õlimaalile ja akvarellile töötama omapärases tehnikas, mille puhul kompositsioon on lõigatud relieefselt paksu linooli ning seejärel üle maalitud. Selles tehnikas on Tamme kujutanud nii argipäevalisi kui ka isamaalisi stseene. 2021 54. Viljalõikus, Aksel Tamme E-kunstisalongis Tamme Aksel
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
54. Viljalõikus, Aksel Tamme E-kunstisalongis
Aksel Tamme (1912–1975)

54. Viljalõikus

1960ndad. Õli, linoleum. 70x90,5. Signatuurita.
Alghind: € 2400, lõpphind: € 2400
51. E-Kunstisalongi LI oksjon
29.04.2023 Tartu galeriis kell 13

Aksel Tamme alustas kunstiõpinguid Tartus, 1944. aastal emigreerus Rootsi ning täiendas end seal maalikunsti, aga ka nahakunsti valdkonnas. Mõned aastad hiljem viis elu ta Torontosse, kus Tamme hakkas lisaks õlimaalile ja akvarellile töötama omapärases tehnikas, mille puhul kompositsioon on lõigatud relieefselt paksu linooli ning seejärel üle maalitud. Selles tehnikas on Tamme kujutanud nii argipäevalisi kui ka isamaalisi stseene.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

54 Viljalõikus, Aksel Tamme

Aksel Tamme (1912–1975) 54 Viljalõikus 1960ndad Aksel Tamme alustas kunstiõpinguid Tartus, 1944. aastal emigreerus Rootsi ning täiendas end seal maalikunsti, aga ka nahakunsti valdkonnas. Mõned aastad hiljem viis elu ta Torontosse, kus Tamme hakkas lisaks õlimaalile ja akvarellile töötama omapärases tehnikas, mille puhul kompositsioon on lõigatud relieefselt paksu linooli ning seejärel üle maalitud. Selles tehnikas on Tamme kujutanud nii argipäevalisi kui ka isamaalisi stseene.

54. Viljalõikus, Aksel Tamme E-kunstisalongis

Tamme Aksel
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük