Maastik, Aksel Tamme E-kunstisalongis Aksel Tamme alustas oma kunstiõpinguid Pallases. Täiendas end maali- ja rakenduskunsti alal Soomes ja Rootsis aastatel 1945-1949, töötades õpingute kõrval ka raamatute illustraatorina. 1949. aastal emigreerus Tamme koos perega Kanadasse, millest sai tema alaline elukoht. 1965. aastal Tornotos toimunud Aksel Tamme isikunäitust pälvis märkimisväärne edu: „Näitusel teosatud müükide rohkus oli eesti kunstiajaloos rekordiline, 51-st tööst, millest osa olid veel mittemüüdavad, müüdi 40,“ vahendas välis-eesti ajaleht Vaba Eesti Sõna. „Isikunäitusi oli tal kuni 1974. aastani, omapärase käekirja ja tehnikaga loojana pälvis ta tähelepanu nii kohalikes eesti väljaannetes kui ka Kanada ja Ameerika lehtedes. Tema töid on erakogudes Kanadas, USA-s, Euroopas ja ka Eestis,“ nii on Tamme edu kokku võtnud Kersti Koll. 2021 Maastik, Aksel Tamme E-kunstisalongis Tamme Aksel
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Maastik, Aksel Tamme E-kunstisalongis
Aksel Tamme (1912–1975)

Maastik

Õli, masoniit. 61x80. Signatuuriga.
Alghind: € €2500
49. E-Kunstisalongi XLIX oksjon
27.03.2022 Tartu galeriis kell 13

Aksel Tamme alustas oma kunstiõpinguid Pallases. Täiendas end maali- ja rakenduskunsti alal Soomes ja Rootsis aastatel 1945-1949, töötades õpingute kõrval ka raamatute illustraatorina. 1949. aastal emigreerus Tamme koos perega Kanadasse, millest sai tema alaline elukoht. 1965. aastal Tornotos toimunud Aksel Tamme isikunäitust pälvis märkimisväärne edu: „Näitusel teosatud müükide rohkus oli eesti kunstiajaloos rekordiline, 51-st tööst, millest osa olid veel mittemüüdavad, müüdi 40,“ vahendas välis-eesti ajaleht Vaba Eesti Sõna. „Isikunäitusi oli tal kuni 1974. aastani, omapärase käekirja ja tehnikaga loojana pälvis ta tähelepanu nii kohalikes eesti väljaannetes kui ka Kanada ja Ameerika lehtedes. Tema töid on erakogudes Kanadas, USA-s, Euroopas ja ka Eestis,“ nii on Tamme edu kokku võtnud Kersti Koll.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik, Aksel Tamme E-kunstisalongis

Aksel Tamme (1912–1975) Maastik Õli, masoniit 61x80 Aksel Tamme alustas oma kunstiõpinguid Pallases. Täiendas end maali- ja rakenduskunsti alal Soomes ja Rootsis aastatel 1945-1949, töötades õpingute kõrval ka raamatute illustraatorina. 1949. aastal emigreerus Tamme koos perega Kanadasse, millest sai tema alaline elukoht. 1965. aastal Tornotos toimunud Aksel Tamme isikunäitust pälvis märkimisväärne edu: „Näitusel teosatud müükide rohkus oli eesti kunstiajaloos rekordiline, 51-st tööst, millest osa olid veel mittemüüdavad, müüdi 40,“ vahendas välis-eesti ajaleht Vaba Eesti Sõna. „Isikunäitusi oli tal kuni 1974. aastani, omapärase käekirja ja tehnikaga loojana pälvis ta tähelepanu nii kohalikes eesti väljaannetes kui ka Kanada ja Ameerika lehtedes. Tema töid on erakogudes Kanadas, USA-s, Euroopas ja ka Eestis,“ nii on Tamme edu kokku võtnud Kersti Koll.

Maastik, Aksel Tamme E-kunstisalongis

Tamme Aksel
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük