Natüürmort, Aksel Tamme E-kunstisalongis Aksel Tamme alustas kunstiõpinguid Pallases. 1944. aastal põgenes Rootsi, kus täiendas end maalikunsti alal ning õppis tundma nahakunsti. Vahemikus 1945–1949 esines Tamme nii Soome kui Rootsi kunstinäitustel. 1949. aastal emigreerus Kanadasse, kus juba järgmisel aastal korraldas oma esimese näituse. Torontos elades hakkas Tamme lisaks õlimaalile töötama omapärases, edaspidi talle tunnuslikuks saanud tehnikas, mille puhul kompositsioon on lõigatud reljeefselt paksu linooli ning seejärel üle maalitud. Dekoratiivsete puhaste toonide ja nurgelise stiliseeriva tehnikaga loojana pälvis Tamme palju tähelepanu nii kohalikes eesti väljaannetes kui ka Kanada ja Ameerika lehtedes. 2022 Natüürmort, Aksel Tamme E-kunstisalongis Tamme Aksel
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Natüürmort, Aksel Tamme E-kunstisalongis
Aksel Tamme (1912–1975)

Natüürmort

1960ndad. Õli, linoleum. 68x121. Signatuuriga.
Alghind: € €2000, lõpphind: € 4100
48. E-Kunstisalongi XLVIII oksjon
07.11.2021 Tartu galeriis kell 13

Aksel Tamme alustas kunstiõpinguid Pallases. 1944. aastal põgenes Rootsi, kus täiendas end maalikunsti alal ning õppis tundma nahakunsti. Vahemikus 1945–1949 esines Tamme nii Soome kui Rootsi kunstinäitustel. 1949. aastal emigreerus Kanadasse, kus juba järgmisel aastal korraldas oma esimese näituse. Torontos elades hakkas Tamme lisaks õlimaalile töötama omapärases, edaspidi talle tunnuslikuks saanud tehnikas, mille puhul kompositsioon on lõigatud reljeefselt paksu linooli ning seejärel üle maalitud. Dekoratiivsete puhaste toonide ja nurgelise stiliseeriva tehnikaga loojana pälvis Tamme palju tähelepanu nii kohalikes eesti väljaannetes kui ka Kanada ja Ameerika lehtedes.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Natüürmort, Aksel Tamme E-kunstisalongis

Aksel Tamme (1912–1975) Natüürmort 1960ndad Õli, linoleum Aksel Tamme alustas kunstiõpinguid Pallases. 1944. aastal põgenes Rootsi, kus täiendas end maalikunsti alal ning õppis tundma nahakunsti. Vahemikus 1945–1949 esines Tamme nii Soome kui Rootsi kunstinäitustel. 1949. aastal emigreerus Kanadasse, kus juba järgmisel aastal korraldas oma esimese näituse. Torontos elades hakkas Tamme lisaks õlimaalile töötama omapärases, edaspidi talle tunnuslikuks saanud tehnikas, mille puhul kompositsioon on lõigatud reljeefselt paksu linooli ning seejärel üle maalitud. Dekoratiivsete puhaste toonide ja nurgelise stiliseeriva tehnikaga loojana pälvis Tamme palju tähelepanu nii kohalikes eesti väljaannetes kui ka Kanada ja Ameerika lehtedes.

Natüürmort, Aksel Tamme E-kunstisalongis

Tamme Aksel
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük