Alexander von Oettingeni portree, Julie Hagen-Schwarz õppis kunsti oma isalt, August Matthias Hagenilt, kes oli Tartu Ülikooli joonistuskooli juhataja. 1848. aastal õppis Dresdenis, seejärel suundus end täiendama Joseph Bernhardti ning Moritz Rugendase juurde Münchenisse. 1851-1854 õppis Roomas August Riedeli käe all. 1858. aastal nimetati Julie Hagen-Schwarz esimese Eestist pärit kunstnikuna Peterburi Kunstide Akadeemia akadeemikuks portreemaali alal. Alexader von Oettingen elas aastatel 1789-1846. Ta oli Liivimaa maamarssal ning Visusti, Luua, Kuremaa, Vaimastvere ja Ripuka mõisnik. Alexander von Oettingenil oli 11 last, kellest üks oli hiljem Riia linnapea ja teine Tartu Ülikooli rektor 8 aastat. Pärast 1858. aastat, kui Hagen-Scwarz on Tartusse naasnud, signeerib ta oma töid kahe nimega. 2003 Alexander von Oettingeni portree, Julie Wilhelmine Hagen-Schwarz E-kunstisalongis Hagen-Schwarz Julie Wilhelmine
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Alexander von Oettingeni portree, Julie Wilhelmine Hagen-Schwarz E-kunstisalongis

Alexander von Oettingeni portree

Õli, lõuend. Signeeritud. Originaalraamis. 85,5x67,8
Alghind: € 6200
29. E-Kunstisalongi XXIX oksjon
11.11.2012 kell 15, Raekoja plats 20, Tartu

Julie Hagen-Schwarz õppis kunsti oma isalt, August Matthias Hagenilt, kes oli Tartu Ülikooli joonistuskooli juhataja. 1848. aastal õppis Dresdenis, seejärel suundus end täiendama Joseph Bernhardti ning Moritz Rugendase juurde Münchenisse. 1851-1854 õppis Roomas August Riedeli käe all. 1858. aastal nimetati Julie Hagen-Schwarz esimese Eestist pärit kunstnikuna Peterburi Kunstide Akadeemia akadeemikuks portreemaali alal.

Alexader von Oettingen elas aastatel 1789-1846. Ta oli Liivimaa maamarssal ning Visusti, Luua, Kuremaa, Vaimastvere ja Ripuka mõisnik. Alexander von Oettingenil oli 11 last, kellest üks oli hiljem Riia linnapea ja teine Tartu Ülikooli rektor 8 aastat.

Pärast 1858. aastat, kui Hagen-Scwarz on Tartusse naasnud, signeerib ta oma töid kahe nimega.Julie Wilhelmine Hagen-Schwarz (1824-1902)
Julie Hagen oli maalikunstnik A. M. Hageni tütar, kes kunsti algõpetuse sai Tartus isa juures ning jätkas seejärel õpinguid Dresdenis ja Münchenis. 1854. aastal saabus ta peale õpinguid Itaaliast tagasi oma sünnilinna Tartusse, kus ta abiellus astronoomi P.C.L. Shwartziga. Siin kujunes kunstniku põhiliseks maalizhanriks portreemaal.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Alexander von Oettingeni portree,

Julie Wilhelmine Hagen-Schwarz (1824-1902) Alexander von Oettingeni portree Õli, lõuend Signeeritud Julie Hagen-Schwarz õppis kunsti oma isalt, August Matthias Hagenilt, kes oli Tartu Ülikooli joonistuskooli juhataja. 1848. aastal õppis Dresdenis, seejärel suundus end täiendama Joseph Bernhardti ning Moritz Rugendase juurde Münchenisse. 1851-1854 õppis Roomas August Riedeli käe all. 1858. aastal nimetati Julie Hagen-Schwarz esimese Eestist pärit kunstnikuna Peterburi Kunstide Akadeemia akadeemikuks portreemaali alal. Alexader von Oettingen elas aastatel 1789-1846. Ta oli Liivimaa maamarssal ning Visusti, Luua, Kuremaa, Vaimastvere ja Ripuka mõisnik. Alexander von Oettingenil oli 11 last, kellest üks oli hiljem Riia linnapea ja teine Tartu Ülikooli rektor 8 aastat.Pärast 1858. aastat, kui Hagen-Scwarz on Tartusse naasnud, signeerib ta oma töid kahe nimega.

Alexander von Oettingeni portree, Julie Wilhelmine Hagen-Schwarz E-kunstisalongis

Hagen-Schwarz Julie Wilhelmine
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük