Daam kübaraga, Edgar Viies Mare Ruus on kirjutanud: “E. Viiese teosed iseloomustab omalaadne kammerlikkus, rafineeritusse kalduv ilu. Skulptori enda sõnade järgi ei püüdle ta kitsalt piiritletud käekirja poole, vaid tahab seda teadlikult vältida. [. . . ] Meie skulptuuris on E. Viies üks ehedamaid esindajaid tendentsile lahti öelda literatuursusest ja mõtete illustratiivsest kujutamisest, selle asemel rõhutab ta skulptuuri enda vahendite väljendusrikkust”. Skulptuur „Daam kübaraga“ oli eksponeeritud Edgar Viiese skulptuurinäitusel „Motoorne rütm“ 2021. aasta talvel Tallinnas. E-Kunstisalongi XXXI oksjon Daam kübaraga, Edgar Viies E-kunstisalongis Viies Edgar
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Daam kübaraga, Edgar Viies E-kunstisalongis

Daam kübaraga

1990ndad. Pronks. 34,8x25x18,1. Signatuuriga.
Alghind: € 3 300, lõpphind: € 3300
49. E-Kunstisalongi XLIX oksjon
27.03.2022 Tartu galeriis kell 13

Mare Ruus on kirjutanud: “E. Viiese teosed iseloomustab omalaadne kammerlikkus, rafineeritusse kalduv ilu. Skulptori enda sõnade järgi ei püüdle ta kitsalt piiritletud käekirja poole, vaid tahab seda teadlikult vältida. [...] Meie skulptuuris on E.Viies üks ehedamaid esindajaid tendentsile lahti öelda literatuursusest ja mõtete illustratiivsest kujutamisest, selle asemel rõhutab ta skulptuuri enda vahendite väljendusrikkust”. Skulptuur „Daam kübaraga“ oli eksponeeritud Edgar Viiese skulptuurinäitusel „Motoorne rütm“ 2021. aasta talvel Tallinnas.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Daam kübaraga, Edgar Viies

Edgar Viies Daam kübaraga 1990ndad Pronks Mare Ruus on kirjutanud: “E. Viiese teosed iseloomustab omalaadne kammerlikkus, rafineeritusse kalduv ilu. Skulptori enda sõnade järgi ei püüdle ta kitsalt piiritletud käekirja poole, vaid tahab seda teadlikult vältida. [...] Meie skulptuuris on E.Viies üks ehedamaid esindajaid tendentsile lahti öelda literatuursusest ja mõtete illustratiivsest kujutamisest, selle asemel rõhutab ta skulptuuri enda vahendite väljendusrikkust”. Skulptuur „Daam kübaraga“ oli eksponeeritud Edgar Viiese skulptuurinäitusel „Motoorne rütm“ 2021. aasta talvel Tallinnas.

Daam kübaraga, Edgar Viies E-kunstisalongis

Viies Edgar
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük