Daam kübaraga, Edgar Viies Mare Ruus on kirjutanud: “E. Viiese teosed iseloomustab omalaadne kammerlikkus, rafineeritusse kalduv ilu. Skulptori enda sõnade järgi ei püüdle ta kitsalt piiritletud käekirja poole, vaid tahab seda teadlikult vältida. [. . . ] Meie skulptuuris on E. Viies üks ehedamaid esindajaid tendentsile lahti öelda literatuursusest ja mõtete illustratiivsest kujutamisest, selle asemel rõhutab ta skulptuuri enda vahendite väljendusrikkust”. Skulptuur „Daam kübaraga“ oli eksponeeritud Edgar Viiese skulptuurinäitusel „Motoorne rütm“ 2021. aasta talvel Tallinnas. 2013 Daam kübaraga, Edgar Viies E-kunstisalongis Viies Edgar
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Daam kübaraga, Edgar Viies E-kunstisalongis
Edgar Viies (1931-2006)

Daam kübaraga

1990ndad. Pronks. 34,8x25x18,1. Signatuuriga.
Alghind: € €3300, lõpphind: € 3300
49. E-Kunstisalongi XLIX oksjon
27.03.2022 Tartu galeriis kell 13

Mare Ruus on kirjutanud: “E. Viiese teosed iseloomustab omalaadne kammerlikkus, rafineeritusse kalduv ilu. Skulptori enda sõnade järgi ei püüdle ta kitsalt piiritletud käekirja poole, vaid tahab seda teadlikult vältida. [...] Meie skulptuuris on E.Viies üks ehedamaid esindajaid tendentsile lahti öelda literatuursusest ja mõtete illustratiivsest kujutamisest, selle asemel rõhutab ta skulptuuri enda vahendite väljendusrikkust”. Skulptuur „Daam kübaraga“ oli eksponeeritud Edgar Viiese skulptuurinäitusel „Motoorne rütm“ 2021. aasta talvel Tallinnas.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Daam kübaraga, Edgar Viies

Edgar Viies (1931-2006) Daam kübaraga 1990ndad Pronks Mare Ruus on kirjutanud: “E. Viiese teosed iseloomustab omalaadne kammerlikkus, rafineeritusse kalduv ilu. Skulptori enda sõnade järgi ei püüdle ta kitsalt piiritletud käekirja poole, vaid tahab seda teadlikult vältida. [...] Meie skulptuuris on E.Viies üks ehedamaid esindajaid tendentsile lahti öelda literatuursusest ja mõtete illustratiivsest kujutamisest, selle asemel rõhutab ta skulptuuri enda vahendite väljendusrikkust”. Skulptuur „Daam kübaraga“ oli eksponeeritud Edgar Viiese skulptuurinäitusel „Motoorne rütm“ 2021. aasta talvel Tallinnas.

Daam kübaraga, Edgar Viies E-kunstisalongis

Viies Edgar
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük