Naise pea, Edgar Viies 1960. aastatest kujunes Viiese loomingus tähelepanuväärselt viljakas periood. Kunstnik on enda loomingust tagasivaatavalt rääkinud: „1960. aastail oli kandvaks emotsionaalseks jõuks uuenemise ootus ja lootus. Seda erilist vaimset seisundit kogesid paljud. Minu selle aastakümne skulptuurid on vabad literatuursest raskepärasusest. Nad on häälestatud ma¾oorselt, nad võivad uutmoodi ruumi aktiviseerida. Kuigi kompositsiooniliselt rahulikud, kätkevad nad endas dünaamikat. “ E-Kunstisalongi XXXI oksjon Naise pea, Edgar Viies E-kunstisalongis Viies Edgar
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Naise pea, Edgar Viies E-kunstisalongis

Naise pea

1960ndad. Kips. 28x11x16. Signatuuriga.
Alghind: € 850, lõpphind: € 2600
48. E-Kunstisalongi XLVIII oksjon
07.11.2021 Tartu galeriis kell 13

1960. aastatest kujunes Viiese loomingus tähelepanuväärselt viljakas periood. Kunstnik on enda loomingust tagasivaatavalt rääkinud: „1960. aastail oli kandvaks emotsionaalseks jõuks uuenemise ootus ja lootus. Seda erilist vaimset seisundit kogesid paljud. Minu selle aastakümne skulptuurid on vabad literatuursest raskepärasusest. Nad on häälestatud ma¾oorselt, nad võivad uutmoodi ruumi aktiviseerida. Kuigi kompositsiooniliselt rahulikud, kätkevad nad endas dünaamikat.“Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Naise pea, Edgar Viies

Edgar Viies Naise pea 1960ndad Kips 1960. aastatest kujunes Viiese loomingus tähelepanuväärselt viljakas periood. Kunstnik on enda loomingust tagasivaatavalt rääkinud: „1960. aastail oli kandvaks emotsionaalseks jõuks uuenemise ootus ja lootus. Seda erilist vaimset seisundit kogesid paljud. Minu selle aastakümne skulptuurid on vabad literatuursest raskepärasusest. Nad on häälestatud ma¾oorselt, nad võivad uutmoodi ruumi aktiviseerida. Kuigi kompositsiooniliselt rahulikud, kätkevad nad endas dünaamikat.“

Naise pea, Edgar Viies E-kunstisalongis

Viies Edgar
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük