Lilled tumedal foonil, Ann Ann Audova maalib omi töid enamasti küllaltki pikka aega. Tema maalid on tihti paksu faktuuriga, kuna kunstnik kannab uued värvikihid juba kuivanud pinnale. Nii muutub koloriit kohati hõõguvaks, kohati tumedalt salapäraseks. Lilled on üks armastatumaid motiive kunstniku loomingus. Õite kirkad toonid muudavad autori iga kompositsiooni kütkestavaks. Antud töö on kingitud ühele modellile, kelle portree kahjuks ei valminudki. Portreid on Audova maalinud harva ning need mõjuvad salapäraste ja ebamaisetena. Meistriklass Ammende villas Lilled tumedal foonil, Ann Audova E-kunstisalongis Audova Ann
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Lilled tumedal foonil, Ann Audova E-kunstisalongis

Lilled tumedal foonil

u. 1940-ndad Õli, vineer. Signatuur töö taga 47 x 60,5
Alghind: 25 000/ € 1 598, lõpphind: € 27 000/ 1 725
8. Meistrilt rahvale
06.10.2002 Tartu Linnamuuseum

Ann Audova maalib omi töid enamasti küllaltki pikka aega. Tema maalid on tihti paksu faktuuriga, kuna kunstnik kannab uued värvikihid juba kuivanud pinnale. Nii muutub koloriit kohati hõõguvaks, kohati tumedalt salapäraseks. Lilled on üks armastatumaid motiive kunstniku loomingus. Õite kirkad toonid muudavad autori iga kompositsiooni kütkestavaks. Antud töö on kingitud ühele modellile, kelle portree kahjuks ei valminudki. Portreid on Audova maalinud harva ning need mõjuvad salapäraste ja ebamaisetena.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Lilled tumedal foonil, Ann

Ann Audova Lilled tumedal foonil u 1940-ndad Õli, vineer Ann Audova maalib omi töid enamasti küllaltki pikka aega. Tema maalid on tihti paksu faktuuriga, kuna kunstnik kannab uued värvikihid juba kuivanud pinnale. Nii muutub koloriit kohati hõõguvaks, kohati tumedalt salapäraseks. Lilled on üks armastatumaid motiive kunstniku loomingus. Õite kirkad toonid muudavad autori iga kompositsiooni kütkestavaks. Antud töö on kingitud ühele modellile, kelle portree kahjuks ei valminudki. Portreid on Audova maalinud harva ning need mõjuvad salapäraste ja ebamaisetena.

Lilled tumedal foonil, Ann Audova E-kunstisalongis

Audova Ann
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük