Maastik, Hilda Kamdron E-kunstisalongis Kamdron omandas kunstihariduse Pallases vaheaegadega aastatel 1922–1946. Kamdroni peamisteks õpetajateks olid Rudolf Paris, Ado Vabbe ja Aleksander Vardi. Õppenõukogu arvas ta kooli silmapaistvamate õpilaste hulka ning määras talle korduvalt Kultuurkapitali toetuse. Kunstiajaloolane Tiina Nurk on kirjutanud: „R. Parise ateljee väljapaistvamaid õpilasi olid H. Kamdron ja H. Mugasto. H. Kamdron äratas tähelepanu peene graafilise joonistusmaneeri ja imiteerimisoskusega. “ Ervin Pütsep nimetab Eesti 1920. –1940. aastate kunsti käsitlevas teoses „Kunstielu Eestimaal II“ Hilda Kamdroni akvarelle usutavalt maagiliseks realismiks ja Kamdronit selle ainsaks esindajaks Eestis. E-Kunstisalongi XXII oksjon Maastik, Hilda Kamdron E-kunstisalongis Kamdron Hilda
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Maastik, Hilda Kamdron E-kunstisalongis

Maastik

1942. Akvarell, paber. Lm 32,5x45,8. Signatuuriga.
Alghind: € 700
44. E-Kunstisalongi XLIV oksjon
26.10.2019 Tartu galeriis kell 13

Kamdron omandas kunstihariduse Pallases vaheaegadega aastatel 1922–1946. Kamdroni peamisteks õpetajateks olid Rudolf Paris, Ado Vabbe ja Aleksander Vardi. Õppenõukogu arvas ta kooli silmapaistvamate õpilaste hulka ning määras talle korduvalt Kultuurkapitali toetuse. Kunstiajaloolane Tiina Nurk on kirjutanud: „R. Parise ateljee väljapaistvamaid õpilasi olid H. Kamdron ja H. Mugasto. H. Kamdron äratas tähelepanu peene graafilise joonistusmaneeri ja imiteerimisoskusega.“ Ervin Pütsep nimetab Eesti 1920.–1940. aastate kunsti käsitlevas teoses „Kunstielu Eestimaal II“ Hilda Kamdroni akvarelle usutavalt maagiliseks realismiks ja Kamdronit selle ainsaks esindajaks Eestis.

Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik, Hilda Kamdron E-kunstisalongis

Hilda Kamdron Maastik 1942 Akvarell, paber Kamdron omandas kunstihariduse Pallases vaheaegadega aastatel 1922–1946. Kamdroni peamisteks õpetajateks olid Rudolf Paris, Ado Vabbe ja Aleksander Vardi. Õppenõukogu arvas ta kooli silmapaistvamate õpilaste hulka ning määras talle korduvalt Kultuurkapitali toetuse. Kunstiajaloolane Tiina Nurk on kirjutanud: „R. Parise ateljee väljapaistvamaid õpilasi olid H. Kamdron ja H. Mugasto. H. Kamdron äratas tähelepanu peene graafilise joonistusmaneeri ja imiteerimisoskusega.“ Ervin Pütsep nimetab Eesti 1920.–1940. aastate kunsti käsitlevas teoses „Kunstielu Eestimaal II“ Hilda Kamdroni akvarelle usutavalt maagiliseks realismiks ja Kamdronit selle ainsaks esindajaks Eestis.

Maastik, Hilda Kamdron E-kunstisalongis

Kamdron Hilda
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük