Mai Vomm-Järve - teosed Mai Vomm-Järve sündis pallaslastest skulptori August Vommi ja maalikunstniku Benita Vommi tütrena. Sõja-aastatel lahkus ta koos ema ja vennaga Eestist. Kunstiõpetust sai Mai Vomm-Järve oma emalt ja vend Antsult, kes oli maalikunstnik ja skulptor. Vomm-Järvele on omane dekoratiivne koloriit ja lihtsustatud vorm. Näitustel hakkas Mai Vomm-Järve esinema alates 1960. aastast. 1991. aastal valiti ta Kanada Eesti Kunstnike Koondise esimeheks, tema eestvedamisel on toimunud mitmeid näitusi ja antud välja kunstikoondise albumeid. Meistri kiituseks Mai Vomm-Järve - teosed E-kunstisalongis
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni.

Mai Vomm-Järve (1938)

Mai Vomm-Järve sündis pallaslastest skulptori August Vommi jamaalikunstniku Benita Vommi tütrena. Sõja-aastatel lahkus takoos ema ja vennaga Eestist. Kunstiõpetust sai Mai Vomm-Järveoma emalt ja vend Antsult, kes oli maalikunstnik ja skulptor.Vomm-Järvele on omane dekoratiivne koloriit ja lihtsustatudvorm. Näitustel hakkas Mai Vomm-Järve esinema alates 1960. aastast.1991. aastal valiti ta Kanada Eesti Kunstnike Koondise esimeheks, tema eestvedamisel ontoimunud mitmeid näitusi ja antud välja kunstikoondise albumeid.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Mai Vomm-Järve - teosed

Teosed oksjonitel Mai Vomm-Järve Õekesed 1963-1964 Akrüül, lõuend papil Signatuuriga Mai Vomm-Järve sündis pallaslastest skulptori August Vommi jamaalikunstniku Benita Vommi tütrena. Sõja-aastatel lahkus takoos ema ja vennaga Eestist. Kunstiõpetust sai Mai Vomm-Järveoma emalt ja vend Antsult, kes oli maalikunstnik ja skulptor.Vomm-Järvele on omane dekoratiivne koloriit ja lihtsustatudvorm. Näitustel hakkas Mai Vomm-Järve esinema alates 1960. aastast.1991. aastal valiti ta Kanada Eesti Kunstnike Koondise esimeheks, tema eestvedamisel ontoimunud mitmeid näitusi ja antud välja kunstikoondise albumeid.

Mai Vomm-Järve - teosed E-kunstisalongis

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük