Õekesed, Mai Vomm-Järve E-kunstisalongis Näitustel hakkas Mai Vomm-Järve esinema alates 1960. aastast. 1991. aastal valiti ta EKKT esimeheks, tema eestvedamisel on toimunud mitmeid näitusi ja antud välja kunstikoondise albumeid. Töö "Õekesed“ kujutab kahte heledepäist tüdrukutirtsu teineteise embuses. Väliseesti kunstis on tüüpiline rahvuslikkuse rõhutamine, antud töös teeb Mai Järve-Vomm seda koloriidi vahendusel. Tüdrukute riietuses on viidatud nende eesti päritolule sini-must-valge värvikombinatsiooni kasutamisega. 2017 Õekesed, Mai Vomm-Järve E-kunstisalongis Vomm-Järve Mai
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Õekesed, Mai Vomm-Järve E-kunstisalongis
Mai Vomm-Järve (sünd 1938)

Õekesed

1963-64 Akrüül, lõuend. Signatuuriga. 67 x 41,5
Alghind: € 8500/€543
17. Meistri kiituseks
11.10.2006 Tallinn, Mustpeade Maja

Näitustel hakkas Mai Vomm-Järve esinema alates 1960. aastast.
1991. aastal valiti ta EKKT esimeheks, tema eestvedamisel on
toimunud mitmeid näitusi ja antud välja kunstikoondise albumeid.
Töö "Õekesed“ kujutab kahte heledepäist tüdrukutirtsu teineteise
embuses. Väliseesti kunstis on tüüpiline rahvuslikkuse
rõhutamine, antud töös teeb Mai Järve-Vomm seda koloriidi
vahendusel. Tüdrukute riietuses on viidatud nende eesti päritolule
sini-must-valge värvikombinatsiooni kasutamisega.Mai Vomm-Järve (sünd 1938)
Mai Vomm-Järve sündis pallaslastest skulptori August Vommi jamaalikunstniku Benita Vommi tütrena. Sõja-aastatel lahkus takoos ema ja vennaga Eestist. Kunstiõpetust sai Mai Vomm-Järveoma emalt ja vend Antsult, kes oli maalikunstnik ja skulptor.Vomm-Järvele on omane dekoratiivne koloriit ja lihtsustatudvorm. Näitustel hakkas Mai Vomm-Järve esinema alates 1960. aastast.1991. aastal valiti ta Kanada Eesti Kunstnike Koondise esimeheks, tema eestvedamisel ontoimunud mitmeid näitusi ja antud välja kunstikoondise albumeid.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Õekesed, Mai Vomm-Järve E-kunstisalongis

Mai Vomm-Järve (sünd 1938) Õekesed 1963-64 Akrüül, lõuend Signatuuriga Näitustel hakkas Mai Vomm-Järve esinema alates 1960. aastast.1991. aastal valiti ta EKKT esimeheks, tema eestvedamisel ontoimunud mitmeid näitusi ja antud välja kunstikoondise albumeid.Töö "Õekesed“ kujutab kahte heledepäist tüdrukutirtsu teineteiseembuses. Väliseesti kunstis on tüüpiline rahvuslikkuserõhutamine, antud töös teeb Mai Järve-Vomm seda koloriidivahendusel. Tüdrukute riietuses on viidatud nende eesti päritolulesini-must-valge värvikombinatsiooni kasutamisega.

Õekesed, Mai Vomm-Järve E-kunstisalongis

Vomm-Järve Mai
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük