Paks Margareeta ja Oleviste, Loik alustas õpinguid "Pallases“ juba 1924. aastal Ado Vabbe käe all. Pärast kooli lõpetamist 1935. aastal suundus ta õppereisile Itaaliasse ja tolleaegsesse kunstimekasse - Pariisi. Tallinna vanalinna vaade Paksu Margarethe ja Olevistega on antud rahulikes, pastelsetes toonides, kujutades kirgast talvepäeva. Oleviste kiriku rohelisest katusest peegelduvad refleksid mujalegi ning lisavad niimoodi lumele uusi värvinüansse. 2010 Paks Margareeta ja Oleviste, Valerian Loik E-kunstisalongis Loik Valerian
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Paks Margareeta ja Oleviste, Valerian Loik E-kunstisalongis
Valerian Loik (1904-1986)

Paks Margareeta ja Oleviste

1970-1980ndad Õli, lõuend. Signeeritud. 46x37
Alghind: € €300, lõpphind: € 300
30. E-Kunstisalongi XXX oksjon
7. aprill 2013 Kell 15 Tartu galerii

Loik alustas õpinguid "Pallases“ juba 1924. aastal Ado Vabbe käe all. Pärast kooli lõpetamist 1935. aastal suundus ta õppereisile Itaaliasse ja tolleaegsesse kunstimekasse - Pariisi.

Tallinna vanalinna vaade Paksu Margarethe ja Olevistega on antud rahulikes, pastelsetes toonides, kujutades kirgast talvepäeva. Oleviste kiriku rohelisest katusest peegelduvad refleksid mujalegi ning lisavad niimoodi lumele uusi värvinüansse.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Paks Margareeta ja Oleviste,

Valerian Loik (1904-1986) Paks Margareeta ja Oleviste 1970-1980ndad Õli, lõuend Signeeritud Loik alustas õpinguid "Pallases“ juba 1924. aastal Ado Vabbe käe all. Pärast kooli lõpetamist 1935. aastal suundus ta õppereisile Itaaliasse ja tolleaegsesse kunstimekasse - Pariisi.Tallinna vanalinna vaade Paksu Margarethe ja Olevistega on antud rahulikes, pastelsetes toonides, kujutades kirgast talvepäeva. Oleviste kiriku rohelisest katusest peegelduvad refleksid mujalegi ning lisavad niimoodi lumele uusi värvinüansse.

Paks Margareeta ja Oleviste, Valerian Loik E-kunstisalongis

Loik Valerian
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük