Püha Jakobi kirik ja Osvald Eslon omandas kunstihariduse Münchenis, kus ta õppis aastatel 1918-19. Hiljem viisid õpireisid teda Itaaliasse, Pariisi, Londonisse. Tema loomingus domineeris linnavaade, mida ta jäädvustas realiteeditruult. Eriti köitsid meistrit Tallinna vanalinna tänavad, mille võluvaid nurgakesi ta oma töis kujutas. 1944. a. põgenes kunstnik Rootsi, hilisem elutee viis Esloni Torontosse. Stockholmis paelus Esloni samuti maaliline vanalinn. Täppiva pintslilöögiga jäädvustas ta suvisesse rohelusse uppuva pargivaate ja nurgakese Jakobi kirikust. Meeleolukas pilt toonasest tunduvalt aeglasema elutempoga Stockholmist. 2004 Püha Jakobi kirik ja Ooperihoone Stockholmis, Osvald Eslon E-kunstisalongis Eslon Osvald
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Püha Jakobi kirik ja Ooperihoone Stockholmis, Osvald Eslon E-kunstisalongis
Osvald Eslon (1895-1961)

Püha Jakobi kirik ja Ooperihoone Stockholmis

1950 Õli, masoniit. 50 x 60,5. Signatuuriga.
Alghind: € 22000/€1406
16. Meistrite paraad
29.03.2006 Tallinn, Mustpeade Maja

Osvald Eslon omandas kunstihariduse Münchenis, kus ta õppis
aastatel 1918-19. Hiljem viisid õpireisid teda Itaaliasse, Pariisi,
Londonisse. Tema loomingus domineeris linnavaade, mida ta
jäädvustas realiteeditruult. Eriti köitsid meistrit Tallinna vanalinna
tänavad, mille võluvaid nurgakesi ta oma töis kujutas.

1944.a. põgenes kunstnik Rootsi, hilisem elutee viis Esloni
Torontosse. Stockholmis paelus Esloni samuti maaliline vanalinn.
Täppiva pintslilöögiga jäädvustas ta suvisesse rohelusse uppuva
pargivaate ja nurgakese Jakobi kirikust. Meeleolukas pilt toonasest
tunduvalt aeglasema elutempoga Stockholmist.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Püha Jakobi kirik ja

Osvald Eslon (1895-1961) Püha Jakobi kirik ja Ooperihoone Stockholmis 1950 Õli, masoniit 50 x 60,5 Osvald Eslon omandas kunstihariduse Münchenis, kus ta õppisaastatel 1918-19. Hiljem viisid õpireisid teda Itaaliasse, Pariisi,Londonisse. Tema loomingus domineeris linnavaade, mida tajäädvustas realiteeditruult. Eriti köitsid meistrit Tallinna vanalinnatänavad, mille võluvaid nurgakesi ta oma töis kujutas.
1944.a. põgenes kunstnik Rootsi, hilisem elutee viis EsloniTorontosse. Stockholmis paelus Esloni samuti maaliline vanalinn.Täppiva pintslilöögiga jäädvustas ta suvisesse rohelusse uppuvapargivaate ja nurgakese Jakobi kirikust. Meeleolukas pilt toonasesttunduvalt aeglasema elutempoga Stockholmist.

Püha Jakobi kirik ja Ooperihoone Stockholmis, Osvald Eslon E-kunstisalongis

Eslon Osvald
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük