Vana talu, Osvald Eslon Tallinnast pärit Eslon õppis kunsti Münchenis aastatel 1918-1919 ning täiendas end seejärel Itaalias. II maailmasõja lõpul lahkus kunstnik Eestist ning asus elama Kanadasse Torontosse. Esloni meelisteemadeks olid linna- ja maastikuvaated, millega ta on esindatud ka Eesti Kunstimuuseumi maalikogus. Ta on jäädvustanud nii kodumaiseid paiku kui ka reisidel Euroopasse külastatud linnu: Pariisi, Londonit, Veneetsiat jne. Esloni maalid on tõetruud jäädvustused talle huvipakkunud vaadetest, kust ei puudunud enamasti ka mõni askeldav figuur. 2004 Vana talu, Osvald Eslon E-kunstisalongis Eslon Osvald
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Vana talu, Osvald Eslon E-kunstisalongis
Osvald Eslon (1895-1961)

Vana talu

1930ndad Õli, vineer. Signatuuriga. 61x83,5
Alghind: € €2650
37. E-Kunstisalongi XXXVII oksjon
05.11.2016 Tartu galeriis kell 15

Tallinnast pärit Eslon õppis kunsti Münchenis aastatel 1918-1919 ning täiendas end seejärel Itaalias. II maailmasõja lõpul lahkus kunstnik Eestist ning asus elama Kanadasse Torontosse. Esloni meelisteemadeks olid linna- ja maastikuvaated, millega ta on esindatud ka Eesti Kunstimuuseumi maalikogus. Ta on jäädvustanud nii kodumaiseid paiku kui ka reisidel Euroopasse külastatud linnu: Pariisi, Londonit, Veneetsiat jne. Esloni maalid on tõetruud jäädvustused talle huvipakkunud vaadetest, kust ei puudunud enamasti ka mõni askeldav figuur.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Vana talu, Osvald Eslon

Osvald Eslon (1895-1961) Vana talu 1930ndad Õli, vineer Signatuuriga Tallinnast pärit Eslon õppis kunsti Münchenis aastatel 1918-1919 ning täiendas end seejärel Itaalias. II maailmasõja lõpul lahkus kunstnik Eestist ning asus elama Kanadasse Torontosse. Esloni meelisteemadeks olid linna- ja maastikuvaated, millega ta on esindatud ka Eesti Kunstimuuseumi maalikogus. Ta on jäädvustanud nii kodumaiseid paiku kui ka reisidel Euroopasse külastatud linnu: Pariisi, Londonit, Veneetsiat jne. Esloni maalid on tõetruud jäädvustused talle huvipakkunud vaadetest, kust ei puudunud enamasti ka mõni askeldav figuur.

Vana talu, Osvald Eslon E-kunstisalongis

Eslon Osvald
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük