Salme kolhoos Maastik Kaukaasias, Viktor Le¹kin lõpetas esmalt 1936. a. Riigi Kunsttööstuskooli dekoratsioonimaali erialal, sellele järgnesid õpingud Tallinna Kujutava ja Rakenduskunsti Koolis ning Tallinna Riiklikus Tarbekunsti Instituudis, mille lõpetas 1949. a. skulptuurierialal. Alates 1946. a. töötas Le¹kin ERKI-s õppejõuna. Oma loomingus on kunstnik viljelenud realistlikus laadis õlimaali, akvarelli ning söejoonistust. Kunstnik armastas palju ka rännata ning jäädvustada nähtud paiku. Käesolev maal "Salme kolhoos. Maastik Kaukaasias“ on valminud reisil Abhaasiasse. Selleks ajaks oli Le¹kinil juba välja kujunenud oma kindel maalilaad, mis oli tõsirealistlik ja tagasihoidlikus koloriidis. Oluline oli võimalikult täpselt anda edasi nähtud motiivi, oma isiklikele tundmustele ja mõtetele kunstnik lõuendil vaba voli ei andnud. 2007 Salme kolhoos. Maastik Kaukaasias, Viktor Le¹kin E-kunstisalongis Le¹kin Viktor
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Salme kolhoos. Maastik Kaukaasias, Viktor Le¹kin E-kunstisalongis
Viktor Le¹kin (1914-1998)

Salme kolhoos. Maastik Kaukaasias

1958 Õli, lõuend. 45x 75. Signeering tagaküljel
Alghind: € 880
28. E-Kunstisalongi XXVIII oksjon
22.04.2012 kell 15 Tartu galerii

Viktor Le¹kin lõpetas esmalt 1936.a. Riigi Kunsttööstuskooli dekoratsioonimaali erialal, sellele järgnesid õpingud Tallinna Kujutava ja Rakenduskunsti Koolis ning Tallinna Riiklikus Tarbekunsti Instituudis, mille lõpetas 1949.a. skulptuurierialal. Alates 1946.a. töötas Le¹kin ERKI-s õppejõuna. Oma loomingus on kunstnik viljelenud realistlikus laadis õlimaali, akvarelli ning söejoonistust.
Kunstnik armastas palju ka rännata ning jäädvustada nähtud paiku. Käesolev maal "Salme kolhoos. Maastik Kaukaasias“ on valminud reisil Abhaasiasse. Selleks ajaks oli Le¹kinil juba välja kujunenud oma kindel maalilaad, mis oli tõsirealistlik ja tagasihoidlikus koloriidis. Oluline oli võimalikult täpselt anda edasi nähtud motiivi, oma isiklikele tundmustele ja mõtetele kunstnik lõuendil vaba voli ei andnud.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Salme kolhoos Maastik Kaukaasias,

Viktor Le¹kin (1914-1998) Salme kolhoos Maastik Kaukaasias 1958 Õli, lõuend Viktor Le¹kin lõpetas esmalt 1936.a. Riigi Kunsttööstuskooli dekoratsioonimaali erialal, sellele järgnesid õpingud Tallinna Kujutava ja Rakenduskunsti Koolis ning Tallinna Riiklikus Tarbekunsti Instituudis, mille lõpetas 1949.a. skulptuurierialal. Alates 1946.a. töötas Le¹kin ERKI-s õppejõuna. Oma loomingus on kunstnik viljelenud realistlikus laadis õlimaali, akvarelli ning söejoonistust.Kunstnik armastas palju ka rännata ning jäädvustada nähtud paiku. Käesolev maal "Salme kolhoos. Maastik Kaukaasias“ on valminud reisil Abhaasiasse. Selleks ajaks oli Le¹kinil juba välja kujunenud oma kindel maalilaad, mis oli tõsirealistlik ja tagasihoidlikus koloriidis. Oluline oli võimalikult täpselt anda edasi nähtud motiivi, oma isiklikele tundmustele ja mõtetele kunstnik lõuendil vaba voli ei andnud.

Salme kolhoos. Maastik Kaukaasias, Viktor Le¹kin E-kunstisalongis

Le¹kin Viktor
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük