28 E-Kunstisalongi XXVIII oksjon Tänases kiires ja asises, progresseerumisele suunatud maailmas on hea võtta aeg-ajalt hetk ning vaadata püsivamate ja sajandeid kestnud väärtuste poole. Kunsti mõjuvõimu ja kunstnike geniaalsust mõistsid juba antiik-kreeka filosoofid, kes tõdesid: maailma näeb igaüks, aga selle olemuse peenemaid nüansse vaid valitud. E-Kunstisalong esitleb oma XXVIII oksjoni väljapanekut. Käesoleval oksjonil on enampakkumisel 57 kunstiteost 34 erinevalt autorilt, kus ülekaalukalt on esindatud maal. Selle oksjoni "naelaks“ on kaks silmapaistvat joonistust kahelt Maarjamaa suurmeistrilt: Kristjan Raualt ja Eduard Wiiraltilt. Esimene kunstnik on esindatud vast oma tuntuima teemaga - Eesti rahvuseepose kangelasega "Kalevipoja laulu“ näol. Maestro Wiiraltilt pärinev joonistus kujutab berberi naist, modelli, kes on mitme töö kaudu kunstihuvilistele küll tuttav, kuid antud varianti pole kusagil veel reprodutseeritud, seega pakub teos kindlasti avastamisrõõmu. Vanematest meistritest on veel ¹edöövritega esindatud Jaan Vahtra teostega "Nelgid“ ja "Kevadel (Võru maastik)“ ning Ants Laikmaa, kellelt jõuab oksjonile pastell "Vallinkoski“. Kahel viimasel tööl on lisaväärtuseks asjaolu, et mõlemad kunstnikud on kujutanud oma elukoha - see tähendab tol hetkel neid vahetult ümbritsenud - maastikku, mis lisab töödesse annuse õdusat ning kodust tunnet. Arvukamalt on esindatud Edgar Valteri looming, kelle muinasjutulised maalid on leidnud endale laia austajaskonna ning on suures nõudluses kohalikul kunstiturul. Sügava kummarduse teeme sel korralgi pallaslastele, kelledest kohtab juba tuttavaid nimesid: Elmar Kits, Rudolf Sepp, Kristjan Teder, Lembit Saarts ja teised. Rõõmustav on, et andekate meeskunstnike kõrval on seekord esindatud ka eesti tuntuim naiskunstnik Karin Luts. Graafikute loomingut esindavad eesti tõelised kunstiklassikud eesotsas korüfee Eduard Wiiraltiga. Lisaks leiab nimekirjast Richard Kaljo, Evald Okase, Ernst Kollomi ja mitmed teised. Traditsiooni järgides oleme püüdnud tasapinnalise kunsti kõrvale tuua ka skulptuuri, milleks sel korral on eesti vanima tegutseva skulptori Endel Taniloo südamlik reljeef "Ema lapsega“. Loodame, et meie seekordne väljapanek vastab teie ootustele ja iga huviline leiab endale kõige südamelähedasema teose. Soovime ilusaid kunstielamusi! Lugupidamisega, E-Kunstisalong Signeeritud Alg: 2900 28. E-Kunstisalongi XXVIII oksjon
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

28. E-Kunstisalongi XXVIII oksjon

22.04.2012 kell 15 Tartu galerii

Tänases kiires ja asises, progresseerumisele suunatud maailmas on hea võtta aeg-ajalt hetk ning vaadata püsivamate ja sajandeid kestnud väärtuste poole. Kunsti mõjuvõimu ja kunstnike geniaalsust mõistsid juba antiik-kreeka filosoofid, kes tõdesid: maailma näeb igaüks, aga selle olemuse peenemaid nüansse vaid valitud.
E-Kunstisalong esitleb oma XXVIII oksjoni väljapanekut. Käesoleval oksjonil on enampakkumisel 57 kunstiteost 34 erinevalt autorilt, kus ülekaalukalt on esindatud maal.
Selle oksjoni "naelaks“ on kaks silmapaistvat joonistust kahelt Maarjamaa suurmeistrilt: Kristjan Raualt ja Eduard Wiiraltilt. Esimene kunstnik on esindatud vast oma tuntuima teemaga - Eesti rahvuseepose kangelasega "Kalevipoja laulu“ näol. Maestro Wiiraltilt pärinev joonistus kujutab berberi naist, modelli, kes on mitme töö kaudu kunstihuvilistele küll tuttav, kuid antud varianti pole kusagil veel reprodutseeritud, seega pakub teos kindlasti avastamisrõõmu.
Vanematest meistritest on veel ¹edöövritega esindatud Jaan Vahtra teostega "Nelgid“ ja "Kevadel (Võru maastik)“ ning Ants Laikmaa, kellelt jõuab oksjonile pastell "Vallinkoski“. Kahel viimasel tööl on lisaväärtuseks asjaolu, et mõlemad kunstnikud on kujutanud oma elukoha - see tähendab tol hetkel neid vahetult ümbritsenud - maastikku, mis lisab töödesse annuse õdusat ning kodust tunnet.
Arvukamalt on esindatud Edgar Valteri looming, kelle muinasjutulised maalid on leidnud endale laia austajaskonna ning on suures nõudluses kohalikul kunstiturul. Sügava kummarduse teeme sel korralgi pallaslastele, kelledest kohtab juba tuttavaid nimesid: Elmar Kits, Rudolf Sepp, Kristjan Teder, Lembit Saarts ja teised. Rõõmustav on, et andekate meeskunstnike kõrval on seekord esindatud ka eesti tuntuim naiskunstnik Karin Luts.
Graafikute loomingut esindavad eesti tõelised kunstiklassikud eesotsas korüfee Eduard Wiiraltiga. Lisaks leiab nimekirjast Richard Kaljo, Evald Okase, Ernst Kollomi ja mitmed teised.
Traditsiooni järgides oleme püüdnud tasapinnalise kunsti kõrvale tuua ka skulptuuri, milleks sel korral on eesti vanima tegutseva skulptori Endel Taniloo südamlik reljeef "Ema lapsega“.
Loodame, et meie seekordne väljapanek vastab teie ootustele ja iga huviline leiab endale kõige südamelähedasema teose.

Soovime ilusaid kunstielamusi!

Lugupidamisega,

E-KunstisalongViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

28 E-Kunstisalongi XXVIII oksjon

Paul Burman Mererand kividega u 1920ndad Akvarell, paber Ava 24x30,2 Signeeritud Tänases kiires ja asises, progresseerumisele suunatud maailmas on hea võtta aeg-ajalt hetk ning vaadata püsivamate ja sajandeid kestnud väärtuste poole. Kunsti mõjuvõimu ja kunstnike geniaalsust mõistsid juba antiik-kreeka filosoofid, kes tõdesid: maailma näeb igaüks, aga selle olemuse peenemaid nüansse vaid valitud.E-Kunstisalong esitleb oma XXVIII oksjoni väljapanekut. Käesoleval oksjonil on enampakkumisel 57 kunstiteost 34 erinevalt autorilt, kus ülekaalukalt on esindatud maal. Selle oksjoni "naelaks“ on kaks silmapaistvat joonistust kahelt Maarjamaa suurmeistrilt: Kristjan Raualt ja Eduard Wiiraltilt. Esimene kunstnik on esindatud vast oma tuntuima teemaga - Eesti rahvuseepose kangelasega "Kalevipoja laulu“ näol. Maestro Wiiraltilt pärinev joonistus kujutab berberi naist, modelli, kes on mitme töö kaudu kunstihuvilistele küll tuttav, kuid antud varianti pole kusagil veel reprodutseeritud, seega pakub teos kindlasti avastamisrõõmu.Vanematest meistritest on veel ¹edöövritega esindatud Jaan Vahtra teostega "Nelgid“ ja "Kevadel (Võru maastik)“ ning Ants Laikmaa, kellelt jõuab oksjonile pastell "Vallinkoski“. Kahel viimasel tööl on lisaväärtuseks asjaolu, et mõlemad kunstnikud on kujutanud oma elukoha - see tähendab tol hetkel neid vahetult ümbritsenud - maastikku, mis lisab töödesse annuse õdusat ning kodust tunnet. Arvukamalt on esindatud Edgar Valteri looming, kelle muinasjutulised maalid on leidnud endale laia austajaskonna ning on suures nõudluses kohalikul kunstiturul. Sügava kummarduse teeme sel korralgi pallaslastele, kelledest kohtab juba tuttavaid nimesid: Elmar Kits, Rudolf Sepp, Kristjan Teder, Lembit Saarts ja teised. Rõõmustav on, et andekate meeskunstnike kõrval on seekord esindatud ka eesti tuntuim naiskunstnik Karin Luts.Graafikute loomingut esindavad eesti tõelised kunstiklassikud eesotsas korüfee Eduard Wiiraltiga. Lisaks leiab nimekirjast Richard Kaljo, Evald Okase, Ernst Kollomi ja mitmed teised. Traditsiooni järgides oleme püüdnud tasapinnalise kunsti kõrvale tuua ka skulptuuri, milleks sel korral on eesti vanima tegutseva skulptori Endel Taniloo südamlik reljeef "Ema lapsega“. Loodame, et meie seekordne väljapanek vastab teie ootustele ja iga huviline leiab endale kõige südamelähedasema teose.Soovime ilusaid kunstielamusi!Lugupidamisega, E-Kunstisalong

28. E-Kunstisalongi XXVIII oksjon

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük