Lilled, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis Juhan Püttsepp lõpetas Pallase 1929. aastal Ado Vabbe meisterateljee kasvandikuna ning seejärel töötas aastakümneid kunstiõpetaja ja -õppejõuna erinevates koolides. Ühtlasi oli ta esimeseks Tartu Ülikooli kunstikabineti juhatajaks. Kuigi Püttsepa loomingut vaadeldes on võimalik eristada eriilmelisi perioode, kus tema maalilaad on olnud kord ekspressiivsem ja siis jälle rahulikum, on tema peamiseks eesmärgiks olnud ilu ja harmoonia tabamine looduses. Sellest tulenevalt keskendus ta suuresti maastike ja lillede kujutamisel. Viimaste puhul on märgatav romantilise kallakuga tundelaad. Maal "Lilled“ on ehe näide Püttsepa lillemaalist, mida iseloomustavad lopsakad ja pilkupüüdvad õied tagasihoidlikul foonil. Pallase meistrite looming Lilled, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis Püttsepp Juhan
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Lilled, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis

Lilled

1970ndad Õli, papp. 55,5x 46,5. Signeeritud
Alghind: 950, lõpphind: € 950
28. E-Kunstisalongi XXVIII oksjon
22.04.2012 kell 15 Tartu galerii

Juhan Püttsepp lõpetas Pallase 1929. aastal Ado Vabbe meisterateljee kasvandikuna ning seejärel töötas aastakümneid kunstiõpetaja ja -õppejõuna erinevates koolides. Ühtlasi oli ta esimeseks Tartu Ülikooli kunstikabineti juhatajaks.
Kuigi Püttsepa loomingut vaadeldes on võimalik eristada eriilmelisi perioode, kus tema maalilaad on olnud kord ekspressiivsem ja siis jälle rahulikum, on tema peamiseks eesmärgiks olnud ilu ja harmoonia tabamine looduses. Sellest tulenevalt keskendus ta suuresti maastike ja lillede kujutamisel. Viimaste puhul on märgatav romantilise kallakuga tundelaad. Maal "Lilled“ on ehe näide Püttsepa lillemaalist, mida iseloomustavad lopsakad ja pilkupüüdvad õied tagasihoidlikul foonil.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Lilled, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis

Juhan Püttsepp Lilled 1970ndad Õli, papp 55,5x 46,5 Juhan Püttsepp lõpetas Pallase 1929. aastal Ado Vabbe meisterateljee kasvandikuna ning seejärel töötas aastakümneid kunstiõpetaja ja -õppejõuna erinevates koolides. Ühtlasi oli ta esimeseks Tartu Ülikooli kunstikabineti juhatajaks. Kuigi Püttsepa loomingut vaadeldes on võimalik eristada eriilmelisi perioode, kus tema maalilaad on olnud kord ekspressiivsem ja siis jälle rahulikum, on tema peamiseks eesmärgiks olnud ilu ja harmoonia tabamine looduses. Sellest tulenevalt keskendus ta suuresti maastike ja lillede kujutamisel. Viimaste puhul on märgatav romantilise kallakuga tundelaad. Maal "Lilled“ on ehe näide Püttsepa lillemaalist, mida iseloomustavad lopsakad ja pilkupüüdvad õied tagasihoidlikul foonil.

Lilled, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis

Püttsepp Juhan
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük