Ärevus Kahepoolne teos, Juhan Neljakümnendate aastate esimesel poolel maalis Püttsepp mitmeid maastikke ja lihtsamaid loodusmotiive rohekas-sinakates toonides, kuid suur osa selle perioodi teostest on kahjuks hävinenud. Väga iseloomulikuks on Püttsepa maalidel figuurid, kes on paigutatud loodusrütmi väga loomulikult - tihti just töömotiividesse. Käesolev töö on kahepoolne, kus figuraalse kompositsiooni pöördel on etüüdlikuma lahendusega heinatöölisi kujutav suvine stseen, taamal aga on viljamaastik tankidega, viidates 1940. aastate sõjasündmustele. 1999 teater "Vanemuine" Ärevus. Kahepoolne teos. , Juhan Püttsepp E-kunstisalongis Püttsepp Juhan
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Ärevus. Kahepoolne teos., Juhan Püttsepp E-kunstisalongis
Juhan Püttsepp (1898-1975)

Ärevus. Kahepoolne teos.

1940ndad Õli, vineer. Signatuuriga 35x53,5
Alghind: € €3400
33. E-Kunstisalongi XXXIII oksjon
09.11.2014 Tartu galeriis kell 15

Neljakümnendate aastate esimesel poolel maalis Püttsepp mitmeid maastikke ja lihtsamaid loodusmotiive rohekas-sinakates toonides, kuid suur osa selle perioodi teostest on kahjuks hävinenud. Väga iseloomulikuks on Püttsepa maalidel figuurid, kes on paigutatud loodusrütmi väga loomulikult - tihti just töömotiividesse. Käesolev töö on kahepoolne, kus figuraalse kompositsiooni pöördel on etüüdlikuma lahendusega heinatöölisi kujutav suvine stseen, taamal aga on viljamaastik tankidega, viidates 1940. aastate sõjasündmustele.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Ärevus Kahepoolne teos, Juhan

Juhan Püttsepp (1898-1975) Ärevus Kahepoolne teos Neljakümnendate aastate esimesel poolel maalis Püttsepp mitmeid maastikke ja lihtsamaid loodusmotiive rohekas-sinakates toonides, kuid suur osa selle perioodi teostest on kahjuks hävinenud. Väga iseloomulikuks on Püttsepa maalidel figuurid, kes on paigutatud loodusrütmi väga loomulikult - tihti just töömotiividesse. Käesolev töö on kahepoolne, kus figuraalse kompositsiooni pöördel on etüüdlikuma lahendusega heinatöölisi kujutav suvine stseen, taamal aga on viljamaastik tankidega, viidates 1940. aastate sõjasündmustele.

Ärevus. Kahepoolne teos. , Juhan Püttsepp E-kunstisalongis

Püttsepp Juhan
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük