Tartu vaade, Juhan Püttsepp Juhan Püttsepp on maalinud portreid, maastikke, linnavaateid ja figuraalseid kompositsioone. Ta hakkas näitustel esinema juba 1920-ndatel aastatel. Tema loomingus on olnud ekspressiivse-maid katsetusi, mõjutusi uusasjalikkusest, kuid ikka on meistrile olulised olnud töö maalilised väärtused. Tartu oma piktoresksete vaadetega on Püttsepa tähelepanu köitnud igal loomeetapil. Linnavaated tekitavad alati ajaloolist huvi, et tuvastada paika, mida kunstnik on kujutanud. Püttsepa vaade on suunatud Vabadussillale ja selle taga asuvale Botaanikaaia nurgale. Hubasust lisab tööle naivistlikus laadis olustikustseen sillal. Maali soojades, erksates toonides koloriit aitab veelgi kaas idüllilisele meeleolule, mida õhkab 1930-ndate aastate Tartu vaatest. Samal aastal valmis kunstnikul vee teinegi Tartu vaade Vabadussillaga, kuid seal paistab ka Jaani kiriku torn, antud maal on reprodutseeritud kunstniku tööde kataloogis (Tartu, 1963). 1999 teater "Vanemuine" Tartu vaade, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis Püttsepp Juhan
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Tartu vaade, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis
Juhan Püttsepp (1898-1975)

Tartu vaade

1938 Õli, lõuend. 92x73. Signatuuriga.
Alghind: € 45000/€2876, lõpphind: € 45 000/ 2 876
11. Valitud meistrid
25.03.2004 Mustpeade Maja, Tallinn, Pikk 26

Juhan Püttsepp on maalinud portreid, maastikke, linnavaateid ja figuraalseid kompositsioone. Ta hakkas näitustel esinema juba 1920-ndatel aastatel. Tema loomingus on olnud ekspressiivse-maid katsetusi, mõjutusi uusasjalikkusest, kuid ikka on meistrile olulised olnud töö maalilised väärtused. Tartu oma piktoresksete vaadetega on Püttsepa tähelepanu köitnud igal loomeetapil.

Linnavaated tekitavad alati ajaloolist huvi, et tuvastada paika, mida kunstnik on kujutanud. Püttsepa vaade on suunatud Vabadussillale ja selle taga asuvale Botaanikaaia nurgale. Hubasust lisab tööle naivistlikus laadis olustikustseen sillal. Maali soojades, erksates toonides koloriit aitab veelgi kaas idüllilisele meeleolule, mida õhkab 1930-ndate aastate Tartu vaatest.

Samal aastal valmis kunstnikul vee teinegi Tartu vaade Vabadussillaga, kuid seal paistab ka Jaani kiriku torn, antud maal on reprodutseeritud kunstniku tööde kataloogis (Tartu, 1963).Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tartu vaade, Juhan Püttsepp

Juhan Püttsepp (1898-1975) Tartu vaade 1938 Õli, lõuend 92x73 Juhan Püttsepp on maalinud portreid, maastikke, linnavaateid ja figuraalseid kompositsioone. Ta hakkas näitustel esinema juba 1920-ndatel aastatel. Tema loomingus on olnud ekspressiivse-maid katsetusi, mõjutusi uusasjalikkusest, kuid ikka on meistrile olulised olnud töö maalilised väärtused. Tartu oma piktoresksete vaadetega on Püttsepa tähelepanu köitnud igal loomeetapil.
Linnavaated tekitavad alati ajaloolist huvi, et tuvastada paika, mida kunstnik on kujutanud. Püttsepa vaade on suunatud Vabadussillale ja selle taga asuvale Botaanikaaia nurgale. Hubasust lisab tööle naivistlikus laadis olustikustseen sillal. Maali soojades, erksates toonides koloriit aitab veelgi kaas idüllilisele meeleolule, mida õhkab 1930-ndate aastate Tartu vaatest.
Samal aastal valmis kunstnikul vee teinegi Tartu vaade Vabadussillaga, kuid seal paistab ka Jaani kiriku torn, antud maal on reprodutseeritud kunstniku tööde kataloogis (Tartu, 1963).

Tartu vaade, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis

Püttsepp Juhan
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük