Kevad, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis Juhan Püttsepp alustas kunstiõpinguid 1919. aastal vastavatud Pallase kunstikoolis, kus tema maaliõpetajateks olid Konrad Mägi, Nikolai Triik ja Ado Vabbe. Püttsepa loomingus domineeris maastikumaal, kuid ta lõi ka figuraalkompositsioone ning lillemaale. Käesolev teos oli eksponeeritud 1973. aastal Tartu Kunstnike majas toimunud Juhan Püttsepa isikunäitusel ning on ära toodud näitusekataloogi teoste nimestikus nr 5 all. Nimetatud näitus tähistas Püttsepa 75. sünnipäeva. 1999 teater "Vanemuine" Kevad, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis Püttsepp Juhan
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Kevad, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis
Juhan Püttsepp (1898-1975)

Kevad

1965 Õli, papp. Signatuuriga. 57,2x49
Alghind: € €1400
40. E-Kunstisalongi XXXX oksjon
28.10.2017 Tartu galeriis kell 15

Juhan Püttsepp alustas kunstiõpinguid 1919. aastal vastavatud
Pallase kunstikoolis, kus tema maaliõpetajateks olid Konrad
Mägi, Nikolai Triik ja Ado Vabbe. Püttsepa loomingus domineeris
maastikumaal, kuid ta lõi ka figuraalkompositsioone
ning lillemaale. Käesolev teos oli eksponeeritud 1973. aastal
Tartu Kunstnike majas toimunud Juhan Püttsepa isikunäitusel
ning on ära toodud näitusekataloogi teoste nimestikus nr 5 all.
Nimetatud näitus tähistas Püttsepa 75. sünnipäeva.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kevad, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis

Juhan Püttsepp (1898-1975) Kevad 1965 Õli, papp Signatuuriga Juhan Püttsepp alustas kunstiõpinguid 1919. aastal vastavatudPallase kunstikoolis, kus tema maaliõpetajateks olid KonradMägi, Nikolai Triik ja Ado Vabbe. Püttsepa loomingus domineerismaastikumaal, kuid ta lõi ka figuraalkompositsioonening lillemaale. Käesolev teos oli eksponeeritud 1973. aastalTartu Kunstnike majas toimunud Juhan Püttsepa isikunäituselning on ära toodud näitusekataloogi teoste nimestikus nr 5 all.Nimetatud näitus tähistas Püttsepa 75. sünnipäeva.

Kevad, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis

Püttsepp Juhan
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük