Peedu-Tõravere, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis Antud oksjoni valik annab hea ülevaate kunstniku muutumistest ajas. Tegu on vanameistrile nii tuttavate paikade kujutamisega, mida antud maalis ilmestab humoorikas figuraalne stseen, mis ei sarnane maaliliselt käsitlustelt tema varasemaile. Püttsepp kasutab grupi maalimisel säravaid kollase-punase-rohelise aktsenti ning asetab kolmiku astuma teele, mida valgustab helenduv päikeseketas. Stseen on erakordselt mõjus ning üks põnevamaid kunstniku hilisloomingus. 1999 teater "Vanemuine" Peedu-Tõravere, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis Püttsepp Juhan
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Peedu-Tõravere, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis
Juhan Püttsepp (1898-1975)

Peedu-Tõravere

1968-69 Õli, lõuend papil. 50x70. Signatuuriga.
Alghind: € 12000/€767, lõpphind: € 16 000/ 1 022
11. Valitud meistrid
25.03.2004 Mustpeade Maja, Tallinn, Pikk 26

Antud oksjoni valik annab hea ülevaate kunstniku muutumistest ajas. Tegu on vanameistrile nii tuttavate paikade kujutamisega, mida antud maalis ilmestab humoorikas figuraalne stseen, mis ei sarnane maaliliselt käsitlustelt tema varasemaile. Püttsepp kasutab grupi maalimisel säravaid kollase-punase-rohelise aktsenti ning asetab kolmiku astuma teele, mida valgustab helenduv päikeseketas. Stseen on erakordselt mõjus ning üks põnevamaid kunstniku hilisloomingus.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Peedu-Tõravere, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis

Juhan Püttsepp (1898-1975) Peedu-Tõravere 1968-69 Õli, lõuend papil 50x70 Antud oksjoni valik annab hea ülevaate kunstniku muutumistest ajas. Tegu on vanameistrile nii tuttavate paikade kujutamisega, mida antud maalis ilmestab humoorikas figuraalne stseen, mis ei sarnane maaliliselt käsitlustelt tema varasemaile. Püttsepp kasutab grupi maalimisel säravaid kollase-punase-rohelise aktsenti ning asetab kolmiku astuma teele, mida valgustab helenduv päikeseketas. Stseen on erakordselt mõjus ning üks põnevamaid kunstniku hilisloomingus.

Peedu-Tõravere, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis

Püttsepp Juhan
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük