Sügismotiiv Kasaritsast (Võrumaal), Jaan Vahtrat, kes oli 1923. aastal Eesti Kunstnikkude Ryhma üks asutajaliige ning Pallase õppejõud, on peetud Eesti kubismi isaks. Tema kunstiõpingud algasid alles 29aastaselt, mil ta astus Riia Kunstikooli. Tema peamisteks juhendajaks oli Läti tuntumaid kunstnikke Vilhelms Purvītis. Järgnevalt asus ta Peterburi Kunstide Edendamise Seltsi joonistuskooli, mille lõpetas maali ja joonistuse alal. Lisaks täiendas ta end ühe aasta Peterburi Kunstiakadeemias. 1918. aastal Eestisse naastes töötas ta Võrus õpetajana. Ka käesoleva maali motiiviks on Võrumaa maastik, mis inspireeris kunstnikku korduvalt nii maalis kui ka akvarellis kuni tema elu lõpuni. 2003 Sügismotiiv Kasaritsast (Võrumaal), Jaan Vahtra E-kunstisalongis Vahtra Jaan
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Sügismotiiv Kasaritsast (Võrumaal), Jaan Vahtra E-kunstisalongis
Jaan Vahtra (1882 - 1947)

Sügismotiiv Kasaritsast (Võrumaal)

1926 Õli,lõuend. 38 x 59. Signatuuriga. Originaalraamiga.
Alghind: € €2550, lõpphind: € 5 300
36. E-Kunstisalongi XXXVI oksjon
02.04.2016 Tartu galeriis kell 15

Vahtrat, kes oli 1923. aastal Eesti Kunstnikkude Ryhma üks asutajaliige ning Pallase õppejõud, on peetud Eesti kubismi isaks. Tema kunstiõpingud algasid alles 29aastaselt, mil ta astus Riia Kunstikooli. Tema peamisteks juhendajaks oli Läti tuntumaid kunstnikke Vilhelms Purvītis. Järgnevalt asus ta Peterburi Kunstide Edendamise Seltsi joonistuskooli, mille lõpetas maali ja joonistuse alal. Lisaks täiendas ta end ühe aasta Peterburi Kunstiakadeemias. 1918. aastal Eestisse naastes töötas ta Võrus õpetajana. Ka käesoleva maali motiiviks on Võrumaa maastik, mis inspireeris kunstnikku korduvalt nii maalis kui ka akvarellis kuni tema elu lõpuni.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Sügismotiiv Kasaritsast (Võrumaal), Jaan

Jaan Vahtra (1882 - 1947) Sügismotiiv Kasaritsast (Võrumaal) 1926 Õli,lõuend 38 x 59 Vahtrat, kes oli 1923. aastal Eesti Kunstnikkude Ryhma üks asutajaliige ning Pallase õppejõud, on peetud Eesti kubismi isaks. Tema kunstiõpingud algasid alles 29aastaselt, mil ta astus Riia Kunstikooli. Tema peamisteks juhendajaks oli Läti tuntumaid kunstnikke Vilhelms Purvītis. Järgnevalt asus ta Peterburi Kunstide Edendamise Seltsi joonistuskooli, mille lõpetas maali ja joonistuse alal. Lisaks täiendas ta end ühe aasta Peterburi Kunstiakadeemias. 1918. aastal Eestisse naastes töötas ta Võrus õpetajana. Ka käesoleva maali motiiviks on Võrumaa maastik, mis inspireeris kunstnikku korduvalt nii maalis kui ka akvarellis kuni tema elu lõpuni.

Sügismotiiv Kasaritsast (Võrumaal), Jaan Vahtra E-kunstisalongis

Vahtra Jaan
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük