Vanamõisa sild, Valdemar Väli Vanameister on oma maalil jäädvustanud ühe kaunima paekivist kaarvõlvidega silla Eestis, mis asub Kirbla-Rummu teel Võhma jõel. See 19. sajandist pärinev ehitis on kompositsiooni keskmes. Silla fooni moodustavad sügiseses värviehtes puud ning esiplaanil külmades toonides küütlev jõgi. Valdemar Väli jäädvustab oma töös reaalse maastikupildi, kuid värvikäsitluses on tunda vaba improviseerivat kätt. Kunstiteadlane Mai Levin kirjutas meistri töödest: "Sügiseste puude värvikirevus on teda ikka kallutanud vaba, lahtise, abstraktsusele läheneva maalilisuse poole. " Meistriklass Ammende villas Vanamõisa sild, Valdemar Väli E-kunstisalongis Väli Valdemar
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Vanamõisa sild, Valdemar Väli E-kunstisalongis
Valdemar Väli (sünd 1909)

Vanamõisa sild

1978 Õli, lõuend. Signatuuriga. 65x81
Alghind: 28500/€1821
18. Töö kiidab Meistrit
04.04.2007 Tallinn, Mustpeade Maja

Vanameister on oma maalil jäädvustanud ühe kaunima paekivist kaarvõlvidega silla Eestis, mis asub Kirbla-Rummu teel Võhma jõel. See 19. sajandist pärinev ehitis on kompositsiooni keskmes. Silla fooni moodustavad sügiseses värviehtes puud ning esiplaanil külmades toonides küütlev jõgi. Valdemar Väli jäädvustab oma töös reaalse maastikupildi, kuid värvikäsitluses on tunda vaba improviseerivat kätt. Kunstiteadlane Mai Levin kirjutas meistri töödest: "Sügiseste puude värvikirevus on teda ikka kallutanud vaba, lahtise, abstraktsusele läheneva maalilisuse poole."Valdemar Väli (sünd 1909)
Sündinud 1909. a. Õppis 1930-37 Tallinna erastuudiotes ja kolled¾is ning 1938. aastast "Pallases" A. Vabbe juures, lõpetas Kõrgemad Kujutava Kunsti Kursused 1943. 1947-48 oli ERKI õppejõud. KL-i liige astast 1945. Meelisteemad on portree ja maastikumaal.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Vanamõisa sild, Valdemar Väli

Valdemar Väli (sünd 1909) Vanamõisa sild 1978 Õli, lõuend Signatuuriga Vanameister on oma maalil jäädvustanud ühe kaunima paekivist kaarvõlvidega silla Eestis, mis asub Kirbla-Rummu teel Võhma jõel. See 19. sajandist pärinev ehitis on kompositsiooni keskmes. Silla fooni moodustavad sügiseses värviehtes puud ning esiplaanil külmades toonides küütlev jõgi. Valdemar Väli jäädvustab oma töös reaalse maastikupildi, kuid värvikäsitluses on tunda vaba improviseerivat kätt. Kunstiteadlane Mai Levin kirjutas meistri töödest: "Sügiseste puude värvikirevus on teda ikka kallutanud vaba, lahtise, abstraktsusele läheneva maalilisuse poole."

Vanamõisa sild, Valdemar Väli E-kunstisalongis

Väli Valdemar
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük