Vanemuise tänav, Peeter Krosmann Peeter Krosmann alustas kunstiõpinguid Konrad Mägi Ateljees Kaja Kärneri ja Heldur Viirese juhendamisel. Jätkas õpinguid Tartu Ülikooli maaliosakonnas, mille lõpetas 2005. aastal. Täiendanud end Helsingi Vabade Kunstide Koolis ja Läti Kunstiakadeemias. Peeter Krosmann pälvis 2015. aastal koos Nade¾da T¹ernobaiga Ado Vabbe nimelise kunstipreemia ühise teose „Aed“ eest. Elab alates 2017. aastast Leedus. 2016 Vanemuise tänav, Peeter Krosmann E-kunstisalongis Krosmann Peeter
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Vanemuise tänav, Peeter Krosmann E-kunstisalongis
Peeter Krosmann (sünd 1971)

Vanemuise tänav

2020. Õli, lõuend. 40x50. Signatuuriga.
Alghind: € €500, lõpphind: € 500
47. E-Kunstisalongi XLVII oksjon
17.04.2021 Tartu galeriis kell 13

Peeter Krosmann alustas kunstiõpinguid Konrad Mägi Ateljees Kaja Kärneri ja Heldur Viirese juhendamisel. Jätkas õpinguid Tartu Ülikooli maaliosakonnas, mille lõpetas 2005. aastal. Täiendanud end Helsingi Vabade Kunstide Koolis ja Läti Kunstiakadeemias. Peeter Krosmann pälvis 2015. aastal koos Nade¾da T¹ernobaiga Ado Vabbe nimelise kunstipreemia ühise teose „Aed“ eest. Elab alates 2017. aastast Leedus.Peeter Krosmann (sünd 1971)
Peeter Krosmann (sünd 1971 Pärnus) on Kaunases elav ja töötav maalikunstnik. Ta on õppinud Konrad Mägi Ateljees Kaja Kärneri ja Heldur Viirese juhendamisel. Täiendanud ennast Vapaa Taidekoulus Helsingis, Läti Kunstiakadeemias Riias ja T¹ehhis. Lõpetas 2005. aastal Tartu Ülikooli maaliosakonna. Alates 1999. aastast on ta õpetanud joonistamist, illustratsiooni, koomiksikujundust ja kompositsiooni Tartu Kunstikoolis ja Tartu Kõrgemas Kunstikooli. Kuigi enamik tema isikunäituseid on toimunud Tartus, on tema töid näidatud ka Leedus, Lätis, Prantsusmaal ja Norras. Tema stiil sulatab ühte traditsioonilise maalilise lähenemise ja kaasaegse arusaama autorit ümbritsevast maailmast. Teda tuntakse eelkõige linnavaadete maalijana ning ta on ka hinnatud portretist. Näitustel esinenud alates 1996. aastast. Eesti Maalikunstnike Liidu liige alates 2014 ja Tartu Kunstnike Liidu liige alates 2000. Pälvis 2015. aastal Ado Vabbe nimelise kunstipreemia kunstiteose "Aed" eest TÜ kliinikumi õendusabihaiglas. Lisaks on Krosmann ka mitmete sgrafiito tehnikas seinamaalingute autor.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Vanemuise tänav, Peeter Krosmann

Peeter Krosmann (sünd 1971) Vanemuise tänav 2020 Õli, lõuend Peeter Krosmann alustas kunstiõpinguid Konrad Mägi Ateljees Kaja Kärneri ja Heldur Viirese juhendamisel. Jätkas õpinguid Tartu Ülikooli maaliosakonnas, mille lõpetas 2005. aastal. Täiendanud end Helsingi Vabade Kunstide Koolis ja Läti Kunstiakadeemias. Peeter Krosmann pälvis 2015. aastal koos Nade¾da T¹ernobaiga Ado Vabbe nimelise kunstipreemia ühise teose „Aed“ eest. Elab alates 2017. aastast Leedus.

Vanemuise tänav, Peeter Krosmann E-kunstisalongis

Krosmann Peeter
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük