59 Suvesahin, Janika Turu Janika Turu looming on inspireeritud loodusest, selle ilust ja puhtusest. Kunstnik kirjeldas oma tööprotsessi järgmiselt: “Kasutan heledaid värve õhukeste kihtidena. Tihtipeale kasutan ka struktuuri andmiseks vastavat pastat. See tekitab koos õhukeste värvikihtidega kontrastse efekti”. Kunstnikule on võrdselt olulised nii esteetiline kui emotsionaalne printsiip: “Näen tihti looduses erinevaid rütme, mustreid ja struktuure, mida vaadeldes tekib eriline tunne. Just seda tunnet ja meeleolu olengi püüdnud lõuendile jäädvustada”. 2021 59. Suvesahin, Janika Turu E-kunstisalongis Turu Janika
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
59. Suvesahin, Janika Turu E-kunstisalongis
Janika Turu (sünd 1983)

59. Suvesahin

2022. Õli, lõuend. 90x90. Signatuuriga.
Alghind: € 1400, lõpphind: € 1500
51. E-Kunstisalongi LI oksjon
29.04.2023 Tartu galeriis kell 13

Janika Turu looming on inspireeritud loodusest, selle ilust ja puhtusest. Kunstnik kirjeldas oma tööprotsessi järgmiselt: “Kasutan heledaid värve õhukeste kihtidena. Tihtipeale kasutan ka struktuuri andmiseks vastavat pastat. See tekitab koos õhukeste värvikihtidega kontrastse efekti”. Kunstnikule on võrdselt olulised nii esteetiline kui emotsionaalne printsiip: “Näen tihti looduses erinevaid rütme, mustreid ja struktuure, mida vaadeldes tekib eriline tunne. Just seda tunnet ja meeleolu olengi püüdnud lõuendile jäädvustada”.Janika Turu (sünd 1983)
Sündinud 4. oktoobril 1983. aastal. 2002. aastast õppis Tartu Kõrgemas Kunstikoolis mööbli kujundamise ja restaureerimise osakonnas, mille lõpetas 2006. aastal. Kunstiõpetajateks on joonistamises olnud Kalli Kalde ja Uudo Vool, maalimises Imat Suuman ja Helle Vahersalu. Alates 2006. aastast osalenud ühisnäitustel ning alates 2013. aastast isikunäitustel.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

59 Suvesahin, Janika Turu

Janika Turu (sünd 1983) 59 Suvesahin 2022 Janika Turu looming on inspireeritud loodusest, selle ilust ja puhtusest. Kunstnik kirjeldas oma tööprotsessi järgmiselt: “Kasutan heledaid värve õhukeste kihtidena. Tihtipeale kasutan ka struktuuri andmiseks vastavat pastat. See tekitab koos õhukeste värvikihtidega kontrastse efekti”. Kunstnikule on võrdselt olulised nii esteetiline kui emotsionaalne printsiip: “Näen tihti looduses erinevaid rütme, mustreid ja struktuure, mida vaadeldes tekib eriline tunne. Just seda tunnet ja meeleolu olengi püüdnud lõuendile jäädvustada”.

59. Suvesahin, Janika Turu E-kunstisalongis

Turu Janika
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük