60 Trepikoda, Maris Tuuling Kunstikriitik Andri Ksenofontov on võrrelnud Maris Tuulingu loomingut Nikolai Korma¹oviga: ”Iga loor või kiht on üks lähenemiskatse kujutatavale objektile. Igas kihis kestab täiuse otsing värvisegamis kunsti unustatud vahenditega. ” Ta lisab: “Maris Tuuling ei ole kunstnik, kes pilte värvituubist nii palju välja pigistab, kui hoogu jätkub. Tema pildid valmivad ükshaaval. ” 2009 kell 15 60. Trepikoda, Maris Tuuling E-kunstisalongis Tuuling Maris
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
60. Trepikoda, Maris Tuuling E-kunstisalongis
Maris Tuuling (sünd 1968)

60. Trepikoda

2008. Akrüül, kollaa¾, masoniit. 71x61. Signatuuriga.
Alghind: € 1300
51. E-Kunstisalongi LI oksjon
29.04.2023 Tartu galeriis kell 13

Kunstikriitik Andri Ksenofontov on võrrelnud Maris Tuulingu loomingut Nikolai Korma¹oviga: ”Iga loor või kiht on üks lähenemiskatse kujutatavale objektile. Igas kihis kestab täiuse otsing värvisegamis kunsti unustatud vahenditega.” Ta lisab: “Maris Tuuling ei ole kunstnik, kes pilte värvituubist nii palju välja pigistab, kui hoogu jätkub. Tema pildid valmivad ükshaaval.”Maris Tuuling (sünd 1968)
Maris Tuuling on sündinud 1968. aastal Tartus. Õppinud 1990–1995 Kunstiühing Pallas maalistuudios. Näitustel esinenud alates 1991. aastast. Stipendiumid: 1997 Kunstiühingu Pallas stipendium. Kunstiühing Pallas liige aastast 1998.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

60 Trepikoda, Maris Tuuling

Maris Tuuling (sünd 1968) 60 Trepikoda 2008 Kunstikriitik Andri Ksenofontov on võrrelnud Maris Tuulingu loomingut Nikolai Korma¹oviga: ”Iga loor või kiht on üks lähenemiskatse kujutatavale objektile. Igas kihis kestab täiuse otsing värvisegamis kunsti unustatud vahenditega.” Ta lisab: “Maris Tuuling ei ole kunstnik, kes pilte värvituubist nii palju välja pigistab, kui hoogu jätkub. Tema pildid valmivad ükshaaval.”

60. Trepikoda, Maris Tuuling E-kunstisalongis

Tuuling Maris
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük