Kauge aed, Maris Tuuling Maris Tuulingut võib eelkõige nimetada koloristiks, kes jäädvustab hetki. Viimase aasta jooksul on kunstnik järjest enam avalikkuse tähelepanu pälvinud, mis räägib tema oskusest maalida vaatajate jaoks olulistel teemadel. Kunstnik võlub maalidesse peidetud lihtsuse ja inimlikkusega. Tuuling omandas kunstialased teadmised Tartus Konrad Mäe ateljees, kus õpetuse oluline osa on just värvidel ning julgusel neid kasutada. Niimoodi rõhubki kunstnik koloriidile ning maalides seob selle valguse ja vormiga ühtseks tervikuks. Sealjuures on aga figuurid ja kujundid lakoonilised, justkui vaataks antud stseeni kaugusest või läbi uduloori. Niimoodi mõjubki Maris Tuulingu looming mälestustekildudena, kus detailid on ähmastunud, kuid emotsioonid on alles. 2009 kell 15 Kauge aed, Maris Tuuling E-kunstisalongis Tuuling Maris
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Kauge aed, Maris Tuuling E-kunstisalongis
Maris Tuuling (sünd 1968)

Kauge aed

2008 Akrüül, kollaa¾, papp 70 x 61,5
Alghind: € 11000/€703
24. E-Kunstisalongi XXIV oksjon
28.04.2010 Tallinn, hotell Olümpia

Maris Tuulingut võib eelkõige nimetada koloristiks, kes jäädvustab hetki. Viimase aasta jooksul on kunstnik järjest enam avalikkuse tähelepanu pälvinud, mis räägib tema oskusest maalida vaatajate jaoks olulistel teemadel. Kunstnik võlub maalidesse peidetud lihtsuse ja inimlikkusega.
Tuuling omandas kunstialased teadmised Tartus Konrad Mäe ateljees, kus õpetuse oluline osa on just värvidel ning julgusel neid kasutada. Niimoodi rõhubki kunstnik koloriidile ning maalides seob selle valguse ja vormiga ühtseks tervikuks. Sealjuures on aga figuurid ja kujundid lakoonilised, justkui vaataks antud stseeni kaugusest või läbi uduloori. Niimoodi mõjubki Maris Tuulingu looming mälestustekildudena, kus detailid on ähmastunud, kuid emotsioonid on alles.Maris Tuuling (sünd 1968)
Maris Tuuling on sündinud 1968. aastal Tartus. Õppinud 1990–1995 Kunstiühing Pallas maalistuudios. Näitustel esinenud alates 1991. aastast. Stipendiumid: 1997 Kunstiühingu Pallas stipendium. Kunstiühing Pallas liige aastast 1998.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kauge aed, Maris Tuuling

Maris Tuuling (sünd 1968) Kauge aed 2008 Akrüül, kollaa¾, papp 70 x 61,5 Alghind: € 11000/€703 24 E-Kunstisalongi XXIV oksjon 28 Maris Tuulingut võib eelkõige nimetada koloristiks, kes jäädvustab hetki. Viimase aasta jooksul on kunstnik järjest enam avalikkuse tähelepanu pälvinud, mis räägib tema oskusest maalida vaatajate jaoks olulistel teemadel. Kunstnik võlub maalidesse peidetud lihtsuse ja inimlikkusega. Tuuling omandas kunstialased teadmised Tartus Konrad Mäe ateljees, kus õpetuse oluline osa on just värvidel ning julgusel neid kasutada. Niimoodi rõhubki kunstnik koloriidile ning maalides seob selle valguse ja vormiga ühtseks tervikuks. Sealjuures on aga figuurid ja kujundid lakoonilised, justkui vaataks antud stseeni kaugusest või läbi uduloori. Niimoodi mõjubki Maris Tuulingu looming mälestustekildudena, kus detailid on ähmastunud, kuid emotsioonid on alles.

Kauge aed, Maris Tuuling E-kunstisalongis

Tuuling Maris
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük