Kauge aed, Maris Tuuling Maris Tuulingut võib eelkõige nimetada koloristiks, kes jäädvustab hetki. Viimase aasta jooksul on kunstnik järjest enam avalikkuse tähelepanu pälvinud, mis räägib tema oskusest maalida vaatajate jaoks olulistel teemadel. Kunstnik võlub maalidesse peidetud lihtsuse ja inimlikkusega. Tuuling omandas kunstialased teadmised Tartus Konrad Mäe ateljees, kus õpetuse oluline osa on just värvidel ning julgusel neid kasutada. Niimoodi rõhubki kunstnik koloriidile ning maalides seob selle valguse ja vormiga ühtseks tervikuks. Sealjuures on aga figuurid ja kujundid lakoonilised, justkui vaataks antud stseeni kaugusest või läbi uduloori. Niimoodi mõjubki Maris Tuulingu looming mälestustekildudena, kus detailid on ähmastunud, kuid emotsioonid on alles. E-Kunstisalongi XXIII oksjon Kauge aed, Maris Tuuling E-kunstisalongis Tuuling Maris
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Kauge aed, Maris Tuuling E-kunstisalongis

Kauge aed

2008 Akrüül, kollaa¾, papp 70 x 61,5
Alghind: 11 000/ € 703
24. E-Kunstisalongi XXIV oksjon
28.04.2010 Tallinn, hotell Olümpia

Maris Tuulingut võib eelkõige nimetada koloristiks, kes jäädvustab hetki. Viimase aasta jooksul on kunstnik järjest enam avalikkuse tähelepanu pälvinud, mis räägib tema oskusest maalida vaatajate jaoks olulistel teemadel. Kunstnik võlub maalidesse peidetud lihtsuse ja inimlikkusega.
Tuuling omandas kunstialased teadmised Tartus Konrad Mäe ateljees, kus õpetuse oluline osa on just värvidel ning julgusel neid kasutada. Niimoodi rõhubki kunstnik koloriidile ning maalides seob selle valguse ja vormiga ühtseks tervikuks. Sealjuures on aga figuurid ja kujundid lakoonilised, justkui vaataks antud stseeni kaugusest või läbi uduloori. Niimoodi mõjubki Maris Tuulingu looming mälestustekildudena, kus detailid on ähmastunud, kuid emotsioonid on alles.Maris Tuuling
Maris Tuuling on sündinud 1968. aastal Tartus. Õppinud 1990–1995 Kunstiühing Pallas maalistuudios. Näitustel esinenud alates 1991. aastast. Stipendiumid: 1997 Kunstiühingu Pallas stipendium. Kunstiühing Pallas liige aastast 1998.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kauge aed, Maris Tuuling

Maris Tuuling Kauge aed 2008 Akrüül, kollaa¾, papp 70 x 61,5 Alghind: 11 000/ € 703 24 E-Kunstisalongi XXIV oksjon 28 Maris Tuulingut võib eelkõige nimetada koloristiks, kes jäädvustab hetki. Viimase aasta jooksul on kunstnik järjest enam avalikkuse tähelepanu pälvinud, mis räägib tema oskusest maalida vaatajate jaoks olulistel teemadel. Kunstnik võlub maalidesse peidetud lihtsuse ja inimlikkusega. Tuuling omandas kunstialased teadmised Tartus Konrad Mäe ateljees, kus õpetuse oluline osa on just värvidel ning julgusel neid kasutada. Niimoodi rõhubki kunstnik koloriidile ning maalides seob selle valguse ja vormiga ühtseks tervikuks. Sealjuures on aga figuurid ja kujundid lakoonilised, justkui vaataks antud stseeni kaugusest või läbi uduloori. Niimoodi mõjubki Maris Tuulingu looming mälestustekildudena, kus detailid on ähmastunud, kuid emotsioonid on alles.

Kauge aed, Maris Tuuling E-kunstisalongis

Tuuling Maris
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük