67 Soe õhtu, Maris Maris Tuuling sai esimesed kunstialased teadmised Tartu lastekunstikoolis Paul Saare, Lea Malini ja Ahti Seppeti õpilasena. Jätkas õpinguid 1990–1995 Kunstiühing Pallas maalistuudios Kaja Kärneri, Heldur Viirese ja Lembit Saartsi juhendamisel. Kunstiajaloolane Tiiu Talvistu on kirjutanud: „Maris Tuulingu looming on vaba igasugusest moraalist ja õpetusest. Oluline on inimlikkuse mõõde – kohad ja ajad, kus kohtuvad erinevad meeleolud ja tundmused. Need on jalutuskäigud õhtustel tänavatel või hommikustes parkides, vaated koduakendest ning juhuslikud kohtumised majatreppidel. Kunstnik ei loo suuri avaraid vaateid ega keerukaid kompositsioone, vaid hindab vaikseid ja privaatseid stseene. “ Maris Tuuling pälvis 2024. aastal Tartu kunsti aastanäituse publikupreemia. 2009 kell 15 67. Soe õhtu, Maris Tuuling E-kunstisalongis Tuuling Maris
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
67. Soe õhtu, Maris Tuuling E-kunstisalongis
Maris Tuuling (sünd 1968)

67. Soe õhtu

2006. Õli, masoniit. 70x61. Signatuuriga.
Alghind: € 1300, lõpphind: € 1600
53. E-Kunstisalongi LIII oksjon
13.04.2024 Tartu galeriis kell 13

Maris Tuuling sai esimesed kunstialased teadmised Tartu lastekunstikoolis Paul Saare, Lea Malini ja Ahti Seppeti õpilasena. Jätkas õpinguid 1990–1995 Kunstiühing Pallas maalistuudios Kaja Kärneri, Heldur Viirese ja Lembit Saartsi juhendamisel. Kunstiajaloolane Tiiu Talvistu on kirjutanud: „Maris Tuulingu looming on vaba igasugusest moraalist ja õpetusest. Oluline on inimlikkuse mõõde – kohad ja ajad, kus kohtuvad erinevad meeleolud ja tundmused. Need on jalutuskäigud õhtustel tänavatel või hommikustes parkides, vaated koduakendest ning juhuslikud kohtumised majatreppidel. Kunstnik ei loo suuri avaraid vaateid ega keerukaid kompositsioone, vaid hindab vaikseid ja privaatseid stseene.“ Maris Tuuling pälvis 2024. aastal Tartu kunsti aastanäituse publikupreemia.Maris Tuuling (sünd 1968)
Maris Tuuling on sündinud 1968. aastal Tartus. Õppinud 1990–1995 Kunstiühing Pallas maalistuudios. Näitustel esinenud alates 1991. aastast. Stipendiumid: 1997 Kunstiühingu Pallas stipendium. Kunstiühing Pallas liige aastast 1998.
67. Soe õhtu, Maris Tuuling E-kunstisalongis


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

67 Soe õhtu, Maris

Maris Tuuling (sünd 1968) 67 Soe õhtu 2006 Maris Tuuling sai esimesed kunstialased teadmised Tartu lastekunstikoolis Paul Saare, Lea Malini ja Ahti Seppeti õpilasena. Jätkas õpinguid 1990–1995 Kunstiühing Pallas maalistuudios Kaja Kärneri, Heldur Viirese ja Lembit Saartsi juhendamisel. Kunstiajaloolane Tiiu Talvistu on kirjutanud: „Maris Tuulingu looming on vaba igasugusest moraalist ja õpetusest. Oluline on inimlikkuse mõõde – kohad ja ajad, kus kohtuvad erinevad meeleolud ja tundmused. Need on jalutuskäigud õhtustel tänavatel või hommikustes parkides, vaated koduakendest ning juhuslikud kohtumised majatreppidel. Kunstnik ei loo suuri avaraid vaateid ega keerukaid kompositsioone, vaid hindab vaikseid ja privaatseid stseene.“ Maris Tuuling pälvis 2024. aastal Tartu kunsti aastanäituse publikupreemia.

67. Soe õhtu, Maris Tuuling E-kunstisalongis

Tuuling Maris
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük