Etüüd Kunstniku Eine, Mart Väike üllatus oksjoni läbiviijalt, Mart Sanderilt. Viimasel kahel aastal on ta üles astunud kahe isikunäitusega, millest viimane, Müto/Real, oli kuni käesoleva aasta oktoobrikuuni näha ka Tartus, Vanemuise kontserdimajas. Kui sellel näitusel demonstreeris Mart Sander eelkõige suuri ja ülisuuri lõuendeid, siis etüüd "Kunstniku eine" on väike ja intiimne visand kergest sügishommikusest suupistest. 2005 Etüüd Kunstniku Eine, Mart Sander E-kunstisalongis Sander Mart
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Etüüd Kunstniku Eine, Mart Sander E-kunstisalongis

Etüüd Kunstniku Eine

2009 Õli,lõuend 22 x 30
Alghind: € 5000/€320, lõpphind: € 5 000/ 320
23. E-Kunstisalongi XXIII oksjon
13.12.2009 kell 15 Tartu galerii

Väike üllatus oksjoni läbiviijalt, Mart Sanderilt. Viimasel kahel aastal on ta üles astunud kahe isikunäitusega, millest viimane, Müto/Real, oli kuni käesoleva aasta oktoobrikuuni näha ka Tartus, Vanemuise kontserdimajas. Kui sellel näitusel demonstreeris Mart Sander eelkõige suuri ja ülisuuri lõuendeid, siis etüüd "Kunstniku eine" on väike ja intiimne visand kergest sügishommikusest suupistest.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Etüüd Kunstniku Eine, Mart

Mart Sander Etüüd Kunstniku Eine 2009 Õli,lõuend 22 x 30 Alghind: € 5000/€320, lõpphind: € 5 000/ 320 23 E-Kunstisalongi XXIII oksjon 13 Väike üllatus oksjoni läbiviijalt, Mart Sanderilt. Viimasel kahel aastal on ta üles astunud kahe isikunäitusega, millest viimane, Müto/Real, oli kuni käesoleva aasta oktoobrikuuni näha ka Tartus, Vanemuise kontserdimajas. Kui sellel näitusel demonstreeris Mart Sander eelkõige suuri ja ülisuuri lõuendeid, siis etüüd "Kunstniku eine" on väike ja intiimne visand kergest sügishommikusest suupistest.

Etüüd Kunstniku Eine, Mart Sander E-kunstisalongis

Sander Mart
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük