Evolutsioon II, Ivo Lill „Kõige enam tiivustab mind aga valguse ja vee dünaamilisus, millel pole ei algust, ei lõppu- vaid teekond igavikku“, nii on Ivo Lill kirjeldanud oma loomingu suurt inspiratsiooniallikat, loodust. Lõpetanud ERKI aastal 1985, jätaks klaasikunstnik vabakutselisena. Osales nii isik-, grupi kui ka ühisnäitustel Eestis ja välismaal, sh Belgias, USA-s, Luksemburgis, Norras, Jaapanis, Saksamaal, Hollandis jm. 1988. aastal pälvis IV Baltimaade tarbekunstitriennaali preemia. 2013. aastal valiti Venemaa kunstide akadeemia auakadeemikuks. Kai Lobjakas on öelnud: „Ivo Lill on eesti kunstis erandilik ja suunda näitavalt iseseisev. Tema loominguline pärand on ulatuslik nii ajas, ruumis kui ka mahus“. „Evolutsioon II“ oli eksponeeritud Ivo Lille isikunäitusel „Klassikud. Ivo Lill“ ning on ära toodud näitusekataloogi 73. leheküljel. E-Kunstisalongi XXXIII oksjon Evolutsioon II, Ivo Lill E-kunstisalongis Lill Ivo
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Evolutsioon II, Ivo Lill E-kunstisalongis

Evolutsioon II

2004 Lehtklaas, peegel, liimimine, lihvimine, söövitus, metall. 90x34x13.
Alghind: € 16 800, lõpphind: € 16800
49. E-Kunstisalongi XLIX oksjon
27.03.2022 Tartu galeriis kell 13

„Kõige enam tiivustab mind aga valguse ja vee dünaamilisus, millel pole ei algust, ei lõppu- vaid teekond igavikku“, nii on Ivo Lill kirjeldanud oma loomingu suurt inspiratsiooniallikat, loodust. Lõpetanud ERKI aastal 1985, jätaks klaasikunstnik vabakutselisena. Osales nii isik-, grupi kui ka ühisnäitustel Eestis ja välismaal, sh Belgias, USA-s, Luksemburgis, Norras, Jaapanis, Saksamaal, Hollandis jm. 1988. aastal pälvis IV Baltimaade tarbekunstitriennaali preemia. 2013. aastal valiti Venemaa kunstide akadeemia auakadeemikuks. Kai Lobjakas on öelnud: „Ivo Lill on eesti kunstis erandilik ja suunda näitavalt iseseisev. Tema loominguline pärand on ulatuslik nii ajas, ruumis kui ka mahus“. „Evolutsioon II“ oli eksponeeritud Ivo Lille isikunäitusel „Klassikud. Ivo Lill“ ning on ära toodud näitusekataloogi 73. leheküljel.Ivo Lill
Klaasikunstnik Ivo Lill sündis 1953. aastal Tallinnas. Õppis aastast 1977 ERKI-s, lõpetas selle 1985. Loonud optilisi objekte, mille lailihvis välispind toob esile klaasi sisemise struktuuri. Kasutanud söövitatud, liimitud, lihvitud ja poleeritud lehtklaasi.Aastast 1988 Kunstnike Liidu liige. Lisaks kuulub ka klaasikunstnike liitudesse G.A.S. (The Glass Art Society, Seattle, USA) ja Centro Studio Vetro (Murano-Venezia, Itaalia). 2013. aastast Venemaa Kunstide Akadeemia auakadeemik.Tegutsenud vabakunstnikuna.ON-grupi asutajaid (1990), esinenud ka selle näitustel.Ivo Lille töid on avalikes kollektsioonides lisaks Eestile ka USA-s, Taanis, Saksamaal, Hispaanias, Venemaal, T¹ehhis ja Leedus.Näitustel osalenud alates 1986. aastast üle kogu maailma.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Evolutsioon II, Ivo Lill

Ivo Lill Evolutsioon II 2004 Lehtklaas, peegel, liimimine, lihvimine, söövitus, metall 90x34x13 „Kõige enam tiivustab mind aga valguse ja vee dünaamilisus, millel pole ei algust, ei lõppu- vaid teekond igavikku“, nii on Ivo Lill kirjeldanud oma loomingu suurt inspiratsiooniallikat, loodust. Lõpetanud ERKI aastal 1985, jätaks klaasikunstnik vabakutselisena. Osales nii isik-, grupi kui ka ühisnäitustel Eestis ja välismaal, sh Belgias, USA-s, Luksemburgis, Norras, Jaapanis, Saksamaal, Hollandis jm. 1988. aastal pälvis IV Baltimaade tarbekunstitriennaali preemia. 2013. aastal valiti Venemaa kunstide akadeemia auakadeemikuks. Kai Lobjakas on öelnud: „Ivo Lill on eesti kunstis erandilik ja suunda näitavalt iseseisev. Tema loominguline pärand on ulatuslik nii ajas, ruumis kui ka mahus“. „Evolutsioon II“ oli eksponeeritud Ivo Lille isikunäitusel „Klassikud. Ivo Lill“ ning on ära toodud näitusekataloogi 73. leheküljel.

Evolutsioon II, Ivo Lill E-kunstisalongis

Lill Ivo
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük