Sügisvalgus, Ivo Lill E-kunstisalongis „Ära küsi, kui kaua ühe skulptuuri tegemine aega võtab. Vaid viivu – kogu minu senise elu. . . ,“ on kunstnik kirjutanud. Ivo Lill lõpetas ERKI 1985. aastal klaasikunsti erialal ning tegutses seejärel vabakutselisena. Lill kuulus klaasikunstnike liitudesse Glass Art Society (USA) ja Centro Studio Vetro (Murano-Veneetsia). Rahvusvaheliselt tunnustatud kunstnik pälvis arvukalt auhindu ka kodumaal, sealhulgas riikliku kultuuripreemia, Eesti Kunstnike Liidu aastapreemia ja Kristjan Raua kunstipreemia. 2013. aastal valiti Lill Vene Kunstide Akadeemia auakadeemikuks. Ivo Lill on mõelnud: “Töö tegemisest saab vaid pool rõõmu, pühendunud kunstinautlejatest aga elamuse. /…/ Kodudes jõuavad minu tööd uude elukeskkonda. /…/ Klaasi müsteerium seisnebki selles, et uues miljöös ja valguses alustab ta oma elu. E-Kunstisalongi XXXIII oksjon Sügisvalgus, Ivo Lill E-kunstisalongis Lill Ivo
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Sügisvalgus, Ivo Lill E-kunstisalongis

Sügisvalgus

2011. Klaas. 120 x 38 x 8. Signatuuriga.
Alghind: € 5 600, lõpphind: € 5 600
46. E-Kunstisalongi XLVI oksjon
07.11.2020 Tartu galeriis kell 13

„Ära küsi, kui kaua ühe skulptuuri tegemine aega võtab. Vaid viivu – kogu minu senise elu...,“ on kunstnik kirjutanud. Ivo Lill lõpetas ERKI 1985. aastal klaasikunsti erialal ning tegutses seejärel vabakutselisena. Lill kuulus klaasikunstnike liitudesse Glass Art Society (USA) ja Centro Studio Vetro (Murano-Veneetsia). Rahvusvaheliselt tunnustatud kunstnik pälvis arvukalt auhindu ka kodumaal, sealhulgas riikliku kultuuripreemia, Eesti Kunstnike Liidu aastapreemia ja Kristjan Raua kunstipreemia. 2013. aastal valiti Lill Vene Kunstide Akadeemia auakadeemikuks. Ivo Lill on mõelnud: “Töö tegemisest saab vaid pool rõõmu, pühendunud kunstinautlejatest aga elamuse. /…/ Kodudes jõuavad minu tööd uude elukeskkonda. /…/ Klaasi müsteerium seisnebki selles, et uues miljöös ja valguses alustab ta oma elu.Ivo Lill
Klaasikunstnik Ivo Lill sündis 1953. aastal Tallinnas. Õppis aastast 1977 ERKI-s, lõpetas selle 1985. Loonud optilisi objekte, mille lailihvis välispind toob esile klaasi sisemise struktuuri. Kasutanud söövitatud, liimitud, lihvitud ja poleeritud lehtklaasi.Aastast 1988 Kunstnike Liidu liige. Lisaks kuulub ka klaasikunstnike liitudesse G.A.S. (The Glass Art Society, Seattle, USA) ja Centro Studio Vetro (Murano-Venezia, Itaalia). 2013. aastast Venemaa Kunstide Akadeemia auakadeemik.Tegutsenud vabakunstnikuna.ON-grupi asutajaid (1990), esinenud ka selle näitustel.Ivo Lille töid on avalikes kollektsioonides lisaks Eestile ka USA-s, Taanis, Saksamaal, Hispaanias, Venemaal, T¹ehhis ja Leedus.Näitustel osalenud alates 1986. aastast üle kogu maailma.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Sügisvalgus, Ivo Lill E-kunstisalongis

Ivo Lill Sügisvalgus 2011 Klaas „Ära küsi, kui kaua ühe skulptuuri tegemine aega võtab. Vaid viivu – kogu minu senise elu...,“ on kunstnik kirjutanud. Ivo Lill lõpetas ERKI 1985. aastal klaasikunsti erialal ning tegutses seejärel vabakutselisena. Lill kuulus klaasikunstnike liitudesse Glass Art Society (USA) ja Centro Studio Vetro (Murano-Veneetsia). Rahvusvaheliselt tunnustatud kunstnik pälvis arvukalt auhindu ka kodumaal, sealhulgas riikliku kultuuripreemia, Eesti Kunstnike Liidu aastapreemia ja Kristjan Raua kunstipreemia. 2013. aastal valiti Lill Vene Kunstide Akadeemia auakadeemikuks. Ivo Lill on mõelnud: “Töö tegemisest saab vaid pool rõõmu, pühendunud kunstinautlejatest aga elamuse. /…/ Kodudes jõuavad minu tööd uude elukeskkonda. /…/ Klaasi müsteerium seisnebki selles, et uues miljöös ja valguses alustab ta oma elu.

Sügisvalgus, Ivo Lill E-kunstisalongis

Lill Ivo
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük