Sügisvalgus, Ivo Lill E-kunstisalongis „Ära küsi, kui kaua ühe skulptuuri tegemine aega võtab. Vaid viivu – kogu minu senise elu. . . ,“ on kunstnik kirjutanud. Ivo Lill lõpetas ERKI 1985. aastal klaasikunsti erialal ning tegutses seejärel vabakutselisena. Lill kuulus klaasikunstnike liitudesse Glass Art Society (USA) ja Centro Studio Vetro (Murano-Veneetsia). Rahvusvaheliselt tunnustatud kunstnik pälvis arvukalt auhindu ka kodumaal, sealhulgas riikliku kultuuripreemia, Eesti Kunstnike Liidu aastapreemia ja Kristjan Raua kunstipreemia. 2013. aastal valiti Lill Vene Kunstide Akadeemia auakadeemikuks. Ivo Lill on mõelnud: “Töö tegemisest saab vaid pool rõõmu, pühendunud kunstinautlejatest aga elamuse. /…/ Kodudes jõuavad minu tööd uude elukeskkonda. /…/ Klaasi müsteerium seisnebki selles, et uues miljöös ja valguses alustab ta oma elu. 2014 Sügisvalgus, Ivo Lill E-kunstisalongis Lill Ivo
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Sügisvalgus, Ivo Lill E-kunstisalongis
Ivo Lill (1953-2019)

Sügisvalgus

2011. Klaas. 120 x 38 x 8. Signatuuriga.
Alghind: € €5600, lõpphind: € 5 600
46. E-Kunstisalongi XLVI oksjon
07.11.2020 Tartu galeriis kell 13

„Ära küsi, kui kaua ühe skulptuuri tegemine aega võtab. Vaid viivu – kogu minu senise elu...,“ on kunstnik kirjutanud. Ivo Lill lõpetas ERKI 1985. aastal klaasikunsti erialal ning tegutses seejärel vabakutselisena. Lill kuulus klaasikunstnike liitudesse Glass Art Society (USA) ja Centro Studio Vetro (Murano-Veneetsia). Rahvusvaheliselt tunnustatud kunstnik pälvis arvukalt auhindu ka kodumaal, sealhulgas riikliku kultuuripreemia, Eesti Kunstnike Liidu aastapreemia ja Kristjan Raua kunstipreemia. 2013. aastal valiti Lill Vene Kunstide Akadeemia auakadeemikuks. Ivo Lill on mõelnud: “Töö tegemisest saab vaid pool rõõmu, pühendunud kunstinautlejatest aga elamuse. /…/ Kodudes jõuavad minu tööd uude elukeskkonda. /…/ Klaasi müsteerium seisnebki selles, et uues miljöös ja valguses alustab ta oma elu.Ivo Lill (1953-2019)
Klaasikunstnik Ivo Lill sündis 1953. aastal Tallinnas. Õppis aastast 1977 ERKI-s, lõpetas selle 1985. Loonud optilisi objekte, mille lailihvis välispind toob esile klaasi sisemise struktuuri. Kasutanud söövitatud, liimitud, lihvitud ja poleeritud lehtklaasi.Aastast 1988 Kunstnike Liidu liige. Lisaks kuulub ka klaasikunstnike liitudesse G.A.S. (The Glass Art Society, Seattle, USA) ja Centro Studio Vetro (Murano-Venezia, Itaalia). 2013. aastast Venemaa Kunstide Akadeemia auakadeemik.Tegutsenud vabakunstnikuna.ON-grupi asutajaid (1990), esinenud ka selle näitustel.Ivo Lille töid on avalikes kollektsioonides lisaks Eestile ka USA-s, Taanis, Saksamaal, Hispaanias, Venemaal, T¹ehhis ja Leedus.Näitustel osalenud alates 1986. aastast üle kogu maailma.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Sügisvalgus, Ivo Lill E-kunstisalongis

Ivo Lill (1953-2019) Sügisvalgus 2011 Klaas „Ära küsi, kui kaua ühe skulptuuri tegemine aega võtab. Vaid viivu – kogu minu senise elu...,“ on kunstnik kirjutanud. Ivo Lill lõpetas ERKI 1985. aastal klaasikunsti erialal ning tegutses seejärel vabakutselisena. Lill kuulus klaasikunstnike liitudesse Glass Art Society (USA) ja Centro Studio Vetro (Murano-Veneetsia). Rahvusvaheliselt tunnustatud kunstnik pälvis arvukalt auhindu ka kodumaal, sealhulgas riikliku kultuuripreemia, Eesti Kunstnike Liidu aastapreemia ja Kristjan Raua kunstipreemia. 2013. aastal valiti Lill Vene Kunstide Akadeemia auakadeemikuks. Ivo Lill on mõelnud: “Töö tegemisest saab vaid pool rõõmu, pühendunud kunstinautlejatest aga elamuse. /…/ Kodudes jõuavad minu tööd uude elukeskkonda. /…/ Klaasi müsteerium seisnebki selles, et uues miljöös ja valguses alustab ta oma elu.

Sügisvalgus, Ivo Lill E-kunstisalongis

Lill Ivo
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük