Hobused, Jüri Palm E-kunstisalongis Palm lõpetas ERKI plakatikunstnikuna 1963. aastal. Temast rääkides ei saa mööda minna tema kunstiga alati seonduvast sotsiaalsusest. Palmi teosed olid mitmetähenduslikud ning lahkasid eelkõige inimsuhteid, tihti just (suur)linnas. "Hobused“ on seega midagi täiesti teiselaadilist Palmi teoste hulgas: kujutatud on kahte teineteist hoidvat looma, kuid ka siin ei ole kunstnik loobunud oma peamisest liikumapanevast jõust. Tta näitab, et loomad on nii mõnigi kord sotsiaalsemad, siiramad, hoolivamad kui inimesed. 2011 Hobused, Jüri Palm E-kunstisalongis Palm Jüri
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Hobused, Jüri Palm E-kunstisalongis

Hobused

1986 Sügavtrükk, paber. Signatuuriga. Plm 37x31
Alghind: € 300, lõpphind: € 300
29. E-Kunstisalongi XXIX oksjon
11.11.2012 kell 15, Raekoja plats 20, Tartu

Palm lõpetas ERKI plakatikunstnikuna 1963. aastal. Temast rääkides ei saa mööda minna tema kunstiga alati seonduvast sotsiaalsusest. Palmi teosed olid mitmetähenduslikud ning lahkasid eelkõige inimsuhteid, tihti just (suur)linnas.

"Hobused“ on seega midagi täiesti teiselaadilist Palmi teoste hulgas: kujutatud on kahte teineteist hoidvat looma, kuid ka siin ei ole kunstnik loobunud oma peamisest liikumapanevast jõust. Tta näitab, et loomad on nii mõnigi kord sotsiaalsemad, siiramad, hoolivamad kui inimesed.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Hobused, Jüri Palm E-kunstisalongis

Jüri Palm Hobused 1986 Sügavtrükk, paber Signatuuriga Palm lõpetas ERKI plakatikunstnikuna 1963. aastal. Temast rääkides ei saa mööda minna tema kunstiga alati seonduvast sotsiaalsusest. Palmi teosed olid mitmetähenduslikud ning lahkasid eelkõige inimsuhteid, tihti just (suur)linnas."Hobused“ on seega midagi täiesti teiselaadilist Palmi teoste hulgas: kujutatud on kahte teineteist hoidvat looma, kuid ka siin ei ole kunstnik loobunud oma peamisest liikumapanevast jõust. Tta näitab, et loomad on nii mõnigi kord sotsiaalsemad, siiramad, hoolivamad kui inimesed.

Hobused, Jüri Palm E-kunstisalongis

Palm Jüri
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük