Lõunatund, Jüri Palm E-kunstisalongis Astus 1957. aastal ENSV Riiklikku Kunstiinstituuti, mille lõpetas 1963. aastal graafik-plakatistina. Aastatel 1964-1968 oli ERKI joonistamise ja maalimise õppejõud. Jüri Palm on öelnud: „Graafikat hakkasin õppima peamiselt sellepärast, et minu paleus oli Eduard Wiiralt, tema looming tõi mind kunsti juurde. Ka Kristjan Raud avaldas mõju, kuid eelkõige ikka Wiiralti müsteeriumid“. Jüri Palmi graafiline leht “Lõunatund” kuulub Eesti Kunstimuuseumi graafikakogusse. 2011 Lõunatund, Jüri Palm E-kunstisalongis Palm Jüri
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Lõunatund, Jüri Palm E-kunstisalongis

Lõunatund

1964. Linoollõige, paber. Ava 54,2x37,5. Signatuuriga.
Alghind: € €800
49. E-Kunstisalongi XLIX oksjon
27.03.2022 Tartu galeriis kell 13

Astus 1957. aastal ENSV Riiklikku Kunstiinstituuti, mille lõpetas 1963. aastal graafik-plakatistina. Aastatel 1964-1968 oli ERKI joonistamise ja maalimise õppejõud. Jüri Palm on öelnud: „Graafikat hakkasin õppima peamiselt sellepärast, et minu paleus oli Eduard Wiiralt, tema looming tõi mind kunsti juurde. Ka Kristjan Raud avaldas mõju, kuid eelkõige ikka Wiiralti müsteeriumid“. Jüri Palmi graafiline leht “Lõunatund” kuulub Eesti Kunstimuuseumi graafikakogusse.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Lõunatund, Jüri Palm E-kunstisalongis

Jüri Palm Lõunatund 1964 Linoollõige, paber Astus 1957. aastal ENSV Riiklikku Kunstiinstituuti, mille lõpetas 1963. aastal graafik-plakatistina. Aastatel 1964-1968 oli ERKI joonistamise ja maalimise õppejõud. Jüri Palm on öelnud: „Graafikat hakkasin õppima peamiselt sellepärast, et minu paleus oli Eduard Wiiralt, tema looming tõi mind kunsti juurde. Ka Kristjan Raud avaldas mõju, kuid eelkõige ikka Wiiralti müsteeriumid“. Jüri Palmi graafiline leht “Lõunatund” kuulub Eesti Kunstimuuseumi graafikakogusse.

Lõunatund, Jüri Palm E-kunstisalongis

Palm Jüri
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük