Lilled, Aleksander Vardi E-kunstisalongis Tartus sündinud Vardi oli üks esimesi õpilasi 1919. aastal vastavatud Pallases, kus tema õpetajateks olid Konrad Mägi ja Ado Vabbe. Pärast õpinguid sõitis kunsntik koos Eduard Wiiraltiga Pariisi, kus ta tutvus kõige uuemate kunstivooludega tollases Euroopas. Kõige enam avaldas talle muljet impressionism, mille mõjutused ta isikupäraseks laadiks vormis. "Aleksander Vardi ei püstita suuri ülesandeid ega lahenda keerukaid probleeme. Tema maalide esteetiline tähenduslikkus on aga alati seotud kõrge värvikultuuriga. /. . . / Tema maalide juures on alati kerge hingata, sest neis on palju õhku. Seda puhast õhku ja valgust on kunstnikul jätkunud Pariisi bulvaritele, Tartu aedadele, lilledele ateljeeaknal, paljudele inimestele,“ nii on Martti Soosaar kokku võtnud Vardi kunsti omapära. 1999 teater "Vanemuine" Lilled, Aleksander Vardi E-kunstisalongis Vardi Aleksander
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Lilled, Aleksander Vardi E-kunstisalongis
Aleksander Vardi (1901-1983)

Lilled

1960ndad Gua¹¹, paber. Signatuuriga. Säilinud originaalraam. Lm. 55,5 x 42,3
Alghind: € 1900€, lõpphind: € 2 500
32. E-Kunstisalongi XXXII oksjon
05.04.2014 Tartu galeriis kell 15

Tartus sündinud Vardi oli üks esimesi õpilasi 1919. aastal vastavatud Pallases, kus tema õpetajateks olid Konrad Mägi ja Ado Vabbe. Pärast õpinguid sõitis kunsntik koos Eduard Wiiraltiga Pariisi, kus ta tutvus kõige uuemate kunstivooludega tollases Euroopas. Kõige enam avaldas talle muljet impressionism, mille mõjutused ta isikupäraseks laadiks vormis. "Aleksander Vardi ei püstita suuri ülesandeid ega lahenda keerukaid probleeme. Tema maalide esteetiline tähenduslikkus on aga alati seotud kõrge värvikultuuriga./.../ Tema maalide juures on alati kerge hingata, sest neis on palju õhku. Seda puhast õhku ja valgust on kunstnikul jätkunud Pariisi bulvaritele, Tartu aedadele, lilledele ateljeeaknal, paljudele inimestele,“ nii on Martti Soosaar kokku võtnud Vardi kunsti omapära.Aleksander Vardi (1901-1983)
Maalikunstnik Aleksander Vardi sündis 1901. aastal Tartus. Suri 1983. aastal. Kunstiõpingud algasid 1919. aastal Pallases Konrad Mäe ja Ado Vabbe juhendusel. Kooli lõpetas 1925 ning täiendas end seejärel neli aastat kooli stipendiaadina Pariisis. 1934. aastal valiti Vardi Pallase õppejõuks, kus töötas kuni 1950. aastani.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Lilled, Aleksander Vardi E-kunstisalongis

Aleksander Vardi (1901-1983) Lilled 1960ndad Gua¹¹, paber Signatuuriga Tartus sündinud Vardi oli üks esimesi õpilasi 1919. aastal vastavatud Pallases, kus tema õpetajateks olid Konrad Mägi ja Ado Vabbe. Pärast õpinguid sõitis kunsntik koos Eduard Wiiraltiga Pariisi, kus ta tutvus kõige uuemate kunstivooludega tollases Euroopas. Kõige enam avaldas talle muljet impressionism, mille mõjutused ta isikupäraseks laadiks vormis. "Aleksander Vardi ei püstita suuri ülesandeid ega lahenda keerukaid probleeme. Tema maalide esteetiline tähenduslikkus on aga alati seotud kõrge värvikultuuriga./.../ Tema maalide juures on alati kerge hingata, sest neis on palju õhku. Seda puhast õhku ja valgust on kunstnikul jätkunud Pariisi bulvaritele, Tartu aedadele, lilledele ateljeeaknal, paljudele inimestele,“ nii on Martti Soosaar kokku võtnud Vardi kunsti omapära.

Lilled, Aleksander Vardi E-kunstisalongis

Vardi Aleksander
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük