Pidu, Tõnis Vint E-kunstisalongis 1967. aastal graafikuna Eesti Riikliku Kunstiinstituudi lõpetanud Vint oli kunstirühmituse ANK’64 üks asutajaid ja vaimseid juhte. Vint töötas 1970. aastatel almanahhi Kunst ning seejärel ajakirja Kultuur ja Elu kujundajana, mille ilmet muutis ta oluliselt uuenduslikumaks. Paralleelselt tegeles ta ka vabagraafikaga, kus sünteesis popkunsti, minimalismi, sümbolismi, Idamaade kultuurisüsteemi, müstitsismi jne. Tänu oma erakordsele erudeeritusele on Vint nii kunstnik, kunstimõtleja kui ka õpetaja, kes on mõjutanud tervet põlvkonda loomeinimesi nii oma teadmiste kui ka kunstiga. 2008 Pidu, Tõnis Vint E-kunstisalongis Vint Tõnis
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Pidu, Tõnis Vint E-kunstisalongis
Tõnis Vint (1942-2019)

Pidu

1982 Kõrgtrükk, kuld, paber. Signatuuriga. Lm 57 x 38.
Alghind: € €450, lõpphind: € 575
35. E-Kunstisalongi XXXV oksjon
07.11.2015 Tartu galeriis kell 15

1967. aastal graafikuna Eesti Riikliku Kunstiinstituudi lõpetanud Vint oli kunstirühmituse ANK’64 üks asutajaid ja vaimseid juhte. Vint töötas 1970. aastatel almanahhi Kunst ning seejärel ajakirja Kultuur ja Elu kujundajana, mille ilmet muutis ta oluliselt uuenduslikumaks. Paralleelselt tegeles ta ka vabagraafikaga, kus sünteesis popkunsti, minimalismi, sümbolismi, Idamaade kultuurisüsteemi, müstitsismi jne. Tänu oma erakordsele erudeeritusele on Vint nii kunstnik, kunstimõtleja kui ka õpetaja, kes on mõjutanud tervet põlvkonda loomeinimesi nii oma teadmiste kui ka kunstiga.Tõnis Vint (1942-2019)
Graafik, sündinud 1942. aastal Tallinnas. Suri 2019. Kunstnike Maara ja Toomas Vindi vend. Graafiku Mare Vindi abikaasa. Kunstihariduse omandas 1962–1967 ERKI-s. Kunstnike Liidu liige alates 1969. aastast.Vint on kunstnikerühmituse ANK'64 asutajaid ja suunajaid. Loonud tu¹i- ja gua¹ijoonistusi, graafilise paljundustehnikana eelistanud litograafiat. Viljelenud geomeetrilist abstraktsionismi. Vindi loomingut on mõjutanud Viini psühhoanalüütiline koolkond, Kaug-Ida kultuuripärandi uurimine ning eesti ja idamaade ornamendi võrdlev analüüs. Aastast 1972 juhendanud kunstnikerühmitist Studio 22, loonud oma koolkonna. Sai 1991. aastal Eesti Vabariigi kultuuripreemia.Vint on osalenud näitustel alates 1963. aastast lisaks Eestile ka Hollandis, Poolas, Itaalias, Horvaatias, Jaapanis, Lätis, Saksamaal jt.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Pidu, Tõnis Vint E-kunstisalongis

Tõnis Vint (1942-2019) Pidu 1982 Kõrgtrükk, kuld, paber Signatuuriga 1967. aastal graafikuna Eesti Riikliku Kunstiinstituudi lõpetanud Vint oli kunstirühmituse ANK’64 üks asutajaid ja vaimseid juhte. Vint töötas 1970. aastatel almanahhi Kunst ning seejärel ajakirja Kultuur ja Elu kujundajana, mille ilmet muutis ta oluliselt uuenduslikumaks. Paralleelselt tegeles ta ka vabagraafikaga, kus sünteesis popkunsti, minimalismi, sümbolismi, Idamaade kultuurisüsteemi, müstitsismi jne. Tänu oma erakordsele erudeeritusele on Vint nii kunstnik, kunstimõtleja kui ka õpetaja, kes on mõjutanud tervet põlvkonda loomeinimesi nii oma teadmiste kui ka kunstiga.

Pidu, Tõnis Vint E-kunstisalongis

Vint Tõnis
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük