Tänavavaade, Jaan Elken E-kunstisalongis Jaan Elken lõpetas ERKI 1977. aastal arhitektuuri erialal. 1979. aastal toimunud Balti riikide noorte kunstnike maalitriennaali järel loobus kunstnik lõplikult arhitektuurist ja tegi otsuse maalikunsti kasuks. Arhitektuuristuudiumist jäi pärandiks oskus linnakeskkonda kujundada. Kunstikriitik Jaak Olep on 1980. aastal kirjutanud: „Nagu paljud teisedki eesti noorkunstnikud, on ka Elken aineseks valinud nüüdisaegse urbanistliku keskkonna. Rõhutatult argipäevane on Elkeni maailm. Ladus pintslitöö on see, mis Elkenil kaadrisse võetud motiivid elama paneb. “ 2008 Tänavavaade, Jaan Elken E-kunstisalongis Elken Jaan
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Tänavavaade, Jaan Elken E-kunstisalongis

Tänavavaade

U 1970–1980ndad. Akvarell, paber. Ava 58,5 x 37,5. Signatuuriga.
Alghind: € €650, lõpphind: € 1 300
46. E-Kunstisalongi XLVI oksjon
07.11.2020 Tartu galeriis kell 13

Jaan Elken lõpetas ERKI 1977. aastal arhitektuuri erialal. 1979. aastal toimunud Balti riikide noorte kunstnike maalitriennaali järel loobus kunstnik lõplikult arhitektuurist ja tegi otsuse maalikunsti kasuks. Arhitektuuristuudiumist jäi pärandiks oskus linnakeskkonda kujundada. Kunstikriitik Jaak Olep on 1980. aastal kirjutanud: „Nagu paljud teisedki eesti noorkunstnikud, on ka Elken aineseks valinud nüüdisaegse urbanistliku keskkonna. Rõhutatult argipäevane on Elkeni maailm. Ladus pintslitöö on see, mis Elkenil kaadrisse võetud motiivid elama paneb.“Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tänavavaade, Jaan Elken E-kunstisalongis

Jaan Elken Tänavavaade U 1970–1980ndad Akvarell, paber Jaan Elken lõpetas ERKI 1977. aastal arhitektuuri erialal. 1979. aastal toimunud Balti riikide noorte kunstnike maalitriennaali järel loobus kunstnik lõplikult arhitektuurist ja tegi otsuse maalikunsti kasuks. Arhitektuuristuudiumist jäi pärandiks oskus linnakeskkonda kujundada. Kunstikriitik Jaak Olep on 1980. aastal kirjutanud: „Nagu paljud teisedki eesti noorkunstnikud, on ka Elken aineseks valinud nüüdisaegse urbanistliku keskkonna. Rõhutatult argipäevane on Elkeni maailm. Ladus pintslitöö on see, mis Elkenil kaadrisse võetud motiivid elama paneb.“

Tänavavaade, Jaan Elken E-kunstisalongis

Elken Jaan
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük