Kaluriküla, Arville Puström-Uus E-kunstisalongis Arville Puström-Uus asus 1940. aastal õppima Tartu Ülikooli arstiteaduskonda. Paar aastat hiljem otsustas ta siiski oma elu siduda kunstiga ning astus kunstikooli Pallas, kus tema õpetajateks olid Juhan Nõmmik, Elmar Kits ja Anton Starkopf. Pärast emigreerumist Saksamaale 1944. aastal õppis ta veel Düsseldorfi Kunstiakadeemias graafikat ja maalimist ning täiendas end meremaali alal. Alates aastast 1949 kuni elu lõpuni elas Puström-Uus USA-s. Mõni aasta pärast Ameerikasse saabumist õppis Puström-Uus USA meremaalijate keskuses Rockportis Massachusettsi osariigis, kus juhendas teda tuntud meremaalija Harry Ballinger. Ka teosel "Kaluriküla" tõestab kunstnik oma oskuslikkust meremaali alal, kus tormine lainetus on antud edasi meisterliku marinisti käega. 2004 Kaluriküla, Arville Puström-Uus E-kunstisalongis Puström-Uus Arville
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Kaluriküla, Arville Puström-Uus E-kunstisalongis
Arville Puström-Uus (1921–2014)

Kaluriküla

2009 Õli, lõuend. Signatuuriga. 50,5x60,5
Alghind: € €900, lõpphind: € 900
34. E-Kunstisalongi XXXIV oksjon
28.03.2015 Tartu galeriis kell 15

Arville Puström-Uus asus 1940. aastal õppima Tartu Ülikooli
arstiteaduskonda. Paar aastat hiljem otsustas ta siiski oma elu
siduda kunstiga ning astus kunstikooli Pallas, kus tema õpetajateks
olid Juhan Nõmmik, Elmar Kits ja Anton Starkopf.
Pärast emigreerumist Saksamaale 1944. aastal õppis ta veel
Düsseldorfi Kunstiakadeemias graafikat ja maalimist ning täiendas
end meremaali alal. Alates aastast 1949 kuni elu lõpuni elas
Puström-Uus USA-s. Mõni aasta pärast Ameerikasse saabumist
õppis Puström-Uus USA meremaalijate keskuses Rockportis
Massachusettsi osariigis, kus juhendas teda tuntud meremaalija
Harry Ballinger. Ka teosel "Kaluriküla" tõestab kunstnik
oma oskuslikkust meremaali alal, kus tormine lainetus on antud
edasi meisterliku marinisti käega.Arville Puström-Uus (1921–2014)
Maalikunstnik, sündinud 1921. aastal Tallinnas. Suri 2014. aastal. Õppis aastast 1942 Pallases ning 1946–1949 Düsseldorfi Kunstiakadeemias graafikat ja maalimist; täiendanud end meremaali alal. Elab aastast 1949 USA-s. Loonud põhiliselt impressionistlikke maastikke, lillepilte ja vaikelusid.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kaluriküla, Arville Puström-Uus E-kunstisalongis

Arville Puström-Uus (1921–2014) Kaluriküla 2009 Õli, lõuend Signatuuriga Arville Puström-Uus asus 1940. aastal õppima Tartu Ülikooliarstiteaduskonda. Paar aastat hiljem otsustas ta siiski oma elusiduda kunstiga ning astus kunstikooli Pallas, kus tema õpetajateksolid Juhan Nõmmik, Elmar Kits ja Anton Starkopf.Pärast emigreerumist Saksamaale 1944. aastal õppis ta veelDüsseldorfi Kunstiakadeemias graafikat ja maalimist ning täiendasend meremaali alal. Alates aastast 1949 kuni elu lõpuni elasPuström-Uus USA-s. Mõni aasta pärast Ameerikasse saabumistõppis Puström-Uus USA meremaalijate keskuses RockportisMassachusettsi osariigis, kus juhendas teda tuntud meremaalijaHarry Ballinger. Ka teosel "Kaluriküla" tõestab kunstnikoma oskuslikkust meremaali alal, kus tormine lainetus on antudedasi meisterliku marinisti käega.

Kaluriküla, Arville Puström-Uus E-kunstisalongis

Puström-Uus Arville
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük