Muhu talu, Märt Bormeister Bormeister on arvanud oma elukutse olemusest ja eesmärkidest nii: "Kunstnikus ja tema kunstis pean oluliseks, et vaataja tajuks töödes konkreetset aega ja sotsiaalset keskkonda, autori geograafilist ja etnilist kuuluvust ja mis veel olulisem, autori suhtumist, elu sihiseadet, esteetilist ja eetilist mina. " Bormeistri õpingud algasid 1931. aastal Riigi Kunsttööstuskoolis Roman Nymani ja August Janseni juhendusel. Järgneval kümnendil jätkas Bormeister Pallases ning täiendas end veel Moskvas, Soomes ja Rootsis. 1999 teater "Vanemuine" Muhu talu, Märt Bormeister E-kunstisalongis Bormeister Märt
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Muhu talu, Märt Bormeister E-kunstisalongis
Märt Bormeister (1916–1991)

Muhu talu

1975 Õli, lõuend. 50 x 100. Signatuuriga.
Alghind: € €1300, lõpphind: € 1 700
36. E-Kunstisalongi XXXVI oksjon
02.04.2016 Tartu galeriis kell 15

Bormeister on arvanud oma elukutse olemusest ja eesmärkidest nii: "Kunstnikus ja tema kunstis pean oluliseks, et vaataja tajuks töödes konkreetset aega ja sotsiaalset keskkonda, autori geograafilist ja etnilist kuuluvust ja mis veel olulisem, autori suhtumist, elu sihiseadet, esteetilist ja eetilist mina." Bormeistri õpingud algasid 1931. aastal Riigi Kunsttööstuskoolis Roman Nymani ja August Janseni juhendusel. Järgneval kümnendil jätkas Bormeister Pallases ning täiendas end veel Moskvas, Soomes ja Rootsis.Märt Bormeister (1916–1991)
Maalikunstnik, sündninud 1916. aastal Tallinnas, suri 1991. aastal. Bormeistri kunstiõpingud algasid 1931. aastal Riigi Kunsttööstuskoolis, kus ta õppis Roman Nymani ja August Janseni käe all. Järgneval kümnendil jätkas Bormeister oma õpinguid veel Tartus ja Moskvas, lisaks täiendas ta end ka Soomes ja Rootsis. Alates 1936. aastast osales Bormeister aktiivselt näitustel, maalis intensiivselt ning pärast õpingute lõpetamist 1945. aastal asus tööle õppejõuna ERKI-sse.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Muhu talu, Märt Bormeister

Märt Bormeister (1916–1991) Muhu talu 1975 Õli, lõuend 50 x 100 Bormeister on arvanud oma elukutse olemusest ja eesmärkidest nii: "Kunstnikus ja tema kunstis pean oluliseks, et vaataja tajuks töödes konkreetset aega ja sotsiaalset keskkonda, autori geograafilist ja etnilist kuuluvust ja mis veel olulisem, autori suhtumist, elu sihiseadet, esteetilist ja eetilist mina." Bormeistri õpingud algasid 1931. aastal Riigi Kunsttööstuskoolis Roman Nymani ja August Janseni juhendusel. Järgneval kümnendil jätkas Bormeister Pallases ning täiendas end veel Moskvas, Soomes ja Rootsis.

Muhu talu, Märt Bormeister E-kunstisalongis

Bormeister Märt
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük