Otepää talvemaastik, Harri Pudersell Kunstniku mõned aastad hiljem maalitud "Otepää talvemaastik“ esindab juba toonaseid uusi suundumusi meie kunstis. Stiliseeritud, lakooniline vormikäsitlus, dekoratiivne koloriit ja tume kontuurjoon oli iseloomulik 1960ndate aastate kunstile. Maastik, eriti Lõuna-Eesti oma, pakub kunstnikule üha uusi elamusi ning leiab taas ja taas tee ka loomingusse. Pudersell naudib talviseid vaateid, kus külmad sinkjad lumelaigud toovad töödesse kargust. 2004 Otepää talvemaastik, Harri Pudersell E-kunstisalongis Pudersell Harri
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Otepää talvemaastik, Harri Pudersell E-kunstisalongis
Harri Pudersell (1922–2008)

Otepää talvemaastik

1967 Õli, lõuend. Signatuuriga. 60x93
Alghind: € 15500/€991
18. Töö kiidab Meistrit
04.04.2007 Tallinn, Mustpeade Maja

Kunstniku mõned aastad hiljem maalitud "Otepää talvemaastik“ esindab juba toonaseid uusi suundumusi meie kunstis. Stiliseeritud, lakooniline vormikäsitlus, dekoratiivne koloriit ja tume kontuurjoon oli iseloomulik 1960ndate aastate kunstile. Maastik, eriti Lõuna-Eesti oma, pakub kunstnikule üha uusi elamusi ning leiab taas ja taas tee ka loomingusse. Pudersell naudib talviseid vaateid, kus külmad sinkjad lumelaigud toovad töödesse kargust.Harri Pudersell (1922–2008)
Maalikunstnik, sündinud 1922. aastal Tartus. Suri 2008. aastal. Õppis Pallases 1943–44 ja seejärel Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis, mille lõpetas Võerahansu õpilasena. Töötas 1954. aastani ERKI Tartu osakonna joonistuskateedri assistendina, oli aastast 1951 Tartu Kunstikooli maaliõppejõud, 1958–60 asedirektor ja 1970–79 direktor. 1956. aastast Kunstnike Liidu liige.Viljelenud põhiliselt maastiku ja lillemaali, vähem natüürmorti. Koloriidis valdavad heledad, kohati pastelsed toonid. Väljapeetud tonaalsus ja hele alusmaal loovad impressionistliku vabaõhumaali mulje, mida süvendab rõhutatud õhulisus ja valgusküllasus.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Otepää talvemaastik, Harri Pudersell

Harri Pudersell (1922–2008) Otepää talvemaastik 1967 Õli, lõuend Signatuuriga Kunstniku mõned aastad hiljem maalitud "Otepää talvemaastik“ esindab juba toonaseid uusi suundumusi meie kunstis. Stiliseeritud, lakooniline vormikäsitlus, dekoratiivne koloriit ja tume kontuurjoon oli iseloomulik 1960ndate aastate kunstile. Maastik, eriti Lõuna-Eesti oma, pakub kunstnikule üha uusi elamusi ning leiab taas ja taas tee ka loomingusse. Pudersell naudib talviseid vaateid, kus külmad sinkjad lumelaigud toovad töödesse kargust.

Otepää talvemaastik, Harri Pudersell E-kunstisalongis

Pudersell Harri
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük